Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna gagici

Am citig mult si retinut mai nimic. So:

 

Monica eu uram cerceii. Pe la 20 si ceva am inceput sa i port. Intre timp ii puneam din cand in cand catd o zi pt mentinerea gaurii.

 

Olimp ce buburuza ai. Sa o mananc eu de bucalata.

 

Elena decizii decizii....e greu oricum o dai.

 

Cata te pup.

 

Teo n am stiut ca ai revenit. Si in ce parte a tarii stati?

 

Maria lasa fata in ritmul ei. L se culca la 11.

 

Eu am fost azi la plimbare cu Catalina. E o incantare sa o ai ca si companie.

La munte a fost relaxanf dar zapada cam nu.

 

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

 

teo vin si eu la cafea..am din aia fara cofeina [:-)))] [:-)))] [:-)))] dar vin..

 

lidia ilinca e alptata la san , nu a pus gurita pe Lp deloc , am incercat dar fara succes cand mai doream sa ies si eu si eram in perioada doar de alptare exclusiva..si acum nu accepat decat san , mai nou bea apa..

 

azi merg la orl..mi-i s-a infundat o ureche...sa vedem poate am un dop..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, vin si eu la cafea...macar jumatate de tona sa prind!

 

Ieri m-am intalnit cu Delia, este exact asa cum am vazut in poze, tanara, dragutza, finutza iar L este un model, lungutz si frumos foc! M a fost fff incantata si binedispusa dupa ce am ajuns acasa, zambea, vorbea, apoi a dormit de la 17 la 19 si dupa asata a plans fff mult, a mai tipat si aaau. Azi o duc si eu la pediatru sa o verifice ca nu-mi place plansul asta. N-a dorimit azi noapte, si de dimineata (si in general dmineata e binedispusa) iar s-a pus pe plans cu aaaau. La sfarsitul lui februarie sau inceputul lui martie trebuie sa ajung iar la doctorita neonataloaga si sa-I fac analizele complete ( [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  cand plange asa rau ma gandesc ca are cine stie ce carenteof,of, of) .

Ele- C a fost la cresa de la 9 luni si jumatate. Cand a fost bolnav a stat cu mine sau sotul sau soacra sau o matusa a mea sau cu verisorii mei si nasii lui. Dar C a fost fff bolnavicios deseori in luninile octombrie/noiembrie/decembrie mergea la cresa/gradi/scoala doar 2 sau 3 zile pe luna!

Olimp- ce avansata e Ilinca! Bravo ei!

Monicus- si eu ajung rar in Jumbo (am fost doar o data), si pt ca Mariei ii era fff foame nu am stat sa 'cuget' ce jucarii sa iau pt niste copii pe care trebuie sa-I vizitez!

Oxi-mai spune ceva de voi!

Paula- M in general doarme multe ore pe zi, cu mici variatiuni am socotit ca doarme inca doarme in jur de 6 ore!

Teo-frumoasa zona!

Maria a adormit, ma pregatesc sa aspir si ii duc leptopul in camera sa asculte povesti!

Hai sa avem o zi frumoasa, frumoasa, frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Azi noaptea am lasat fata flamanda de la 12, efectiv nu ma puteam ridica sa ii mai fac biberon. I-am dat suzeta si am amagit-o pana la 6.30.

Paula da, stiu. [flo2]

Irina doarme de vreo 3 ori cate 45 min -1h.

 

Iarasi m-am enervat de dimineata..nu mai detaliez ca scriu prea multe pe aici. :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Sunt si eu prin zona, nu intr-o dispozitie tocmai ok. Ieri am avut o mega durere de cap, sunt nitel racita (luata de la sot si eu de obicei nu luam racelile de la el), parca o da si Sebi in raceala, are niste mucisori transparenti ...ii simt pe gat cumva - voi ce stiti de astia. Il tratez cu ser, tantum protect si scos cu aspiratorul, dar nu prea iese nimic. Ii simt cand suge sau cand respira ca ii are, cu toate ca el respira pe nas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...