Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paula, da, se joaca, rade de mama focului cand i se pare ei ca ma uit la ea, de fapt ma uit dar cu ochii intredeschisi si cu speranta ca nu ma vede :), da din picioare, se taraste prin pat ca rama, se intoarce, ..de-astea. La noi in camera nu e bezna beznelor tocmai in ideea asta, sa nu-mi pice din pat intr-una din incursiunile ei nocturne, ca s-a intamplat... Asa ca eu nu pot sa-mi vad de treaba si sa dorm (nici n-as putea ca e zgomotoasa rau), trebuie s-o pazesc. A fost distractiv, acum nu mai e deloc....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Sunt si eu prin zona, nu intr-o dispozitie tocmai ok. Ieri am avut o mega durere de cap, sunt nitel racita (luata de la sot si eu de obicei nu luam racelile de la el), parca o da si Sebi in raceala, are niste mucisori transparenti ...ii simt pe gat cumva - voi ce stiti de astia. Il tratez cu ser, tantum protect si scos cu aspiratorul, dar nu prea iese nimic. Ii simt cand suge sau cand respira ca ii are, cu toate ca el respira pe nas.

 

Sanatate multa la toata familia. Mamica de ce nu incercati sa va puneti apa de mare in nasuc toti? Face f bine pe langa tratamentul pe care il aplici. Eu la amandoi le pun pe anotimpul acesta cate un fas de apa de mare in fiecare nara. Si ce bine este ca nu am treaba cu mucisori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. OXY eu sunt racita cobza de ieri, dureri in gât, muci si durere de cap. Si V are muci albi fff putin , am pus ser si am aspirat-o , la 11:30 vine Dr sa ma vada pe mine , Dr mea mi-a spus ieri sa iau Augumentin , dar nu am luat, am luat ieri Tosilend pt gât ai deja pot sa închid , nu mai mai doare

 

 

Sanatate multa la amandoua. Aveti grija de voi. Va pupam si sa va insanatositi repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Vin si eu in miez de noapte. Nu mai apuc.

Teo si pui de moldovean ca mine.

 

Paula L doarme tot cam 13-13 ore pe zi.

 

Sanatate mamicilof si pufoseniilor.

 

L bea apa de la 5 luni di ceva de cand s a intarcat.

 

Acu fierb la o supa. N am avut timp sa o termin azi ca am plecat sa l vaccinam pe print si apoi la cumparaturi. Iar am cheltuit enorm de mult :(( Am luat pt L mei orez brun quinoa hrisca . Acu tre sa invat ss i le prepar. Sunt in loc de cereale. Stie cineva cum sa le gatesc???

 

Mai am de facut si un tort dat il las pe maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

monicus si eu ii dau apa , de cand am inceput diversificarea serioasa..adica de 2 luni , la inceput cu lingurita , acum a inceput sa bea din canita..dupa fiecare masa bea apa..

 

lidia cred ca am fost norocoasa..din prima nopate mutata a dormit ..ziua cum nimeresc , de multe ori ma intind si eu si atunci o iau langa mine in pat , daca am treaba o adorm si o pun in patutul ei , seara nu prea am probleme ca de oboseala dupa ce-i dau san adoarme instant si o pun in patut..dar incearca sa pui patutul langa pat ...sa te simta ca esti prezenta dar totusi in patut...tranzitiaz e mai usoara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...