Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! o tona de cafea doresc!

Ieri M a dormit de la 18 pana la 6 dimineata (cu treziri si marieli pt lapte). Nici baie nu I-am facut! Acum iar doarme de la 8.30. Nu stiu ce sa spun, dar am momente cand mintea mi-o ia pe aratura si numai la tragedii ajung. Si C se plange cu ale lui, in general dupamasa fac teme cu el. Vineri este ziua cumnatei, mai tb sa-mi mai vizitez o matusa care pleaca in curand, in 22 e ziua lui C... si eu imi propuneam sa iau o pauza de vizite la diferiti medici sa apuc sa ma pregatesc pt evenimente (nu zic aia ca de o luna am bani sa-mi cumpar o rochie si n-am ajuns sa ma uit, sper sa mai prind reduceri).

Si M baleste muuuuult, se irita de la bavetele, se irita si la gat, nu stiu de la.... ffff greu cu atatea bale.

Felicitari pt copiii miscaciosi. M nu se taraste, ii mai iese taratul/mersul inapoi cand este pe burta si plange, dar numai cand plange cred ca fara sa-si dea seama. In rest.... iar ma mai gandesc din ce cauza e mai lenesa????? dar nu va spun ce avioane imi umbla prin cap.

Uff... plec cu m la service, nu ca nu ar fi cine sa rezolve ceva, dar a aparut o chestie ce o fac o data la 3 ani, si sa arat macar ce utilizez, fara sa-mi las sotul sa caute de 'nebun' prin calculator!

pup toate fetele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, citesc de Victoria si cu toate ca e nascuta in aceeasi zi cu Sebi, nu au nimic in comun. Sebi se trezeste noaptea, nu mananca solide  [:-)))] Eu inca fructe nu i-am dat, am zis ca incep sa ii dau la 3-4 sapt de cand am inceput sa ii dau legume. Oricum i-am dat f putine legume pana acum, avem 4 chestii introduse

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Oxi eu la oboseala mai fac comparatii si cu C si atunci ma ia tremuratul... dar repet C  a dormit fff putin, a mers la 8 luni si s-a tarat la 10 luni(doar sa se dea jos din pat)! Recunosc ca asa e genul meu sa agravez situatii la oboseala!

Da, Victoria face multe, se taraste de muult ... felicitari!

Nu va mai spun ca soacra m-a intrebat daca doarme noaptea, I-am spus ca nu si a dedus ca nu stim sa hranim copilul bine seara(eu tot ma intreb cum bea M la ea cantitate dubla de lapte cand acasa nici eu nici sotul nu reusim sa-I dam mai mult)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...