Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele sa te auda Dumnezeu! La noi a fost asa ca am semnat contractul cand avea Clara 3-4 luni si era imposibil sa prevad cum va fi. Am pus raul inainte si i-am alocat 2 luni de acomodare. In primele 2 zile a stat cate 2-3 ore si nu a zis nici mac (eu pe canapea in hol, nu ma vedea dar la nevoie eram acolo). In urmatoarele 2 zile a ramas si la masa de pranz -> iar nici mac. La sf primei saptamani a dormit prima data acolo, au observat ca e de lucrat la somnul singura dar au zis ca e ok si de luni sa o las 8 ore. Si asta a fost.

Nu mi-a plans decat la 3 ani de cateva ori dimineata ca i se pusese pata ca acasa e mai funny (erau si mama si bunica la noi).

Sami incepe in august cresa. Nu am concediu dar am aranjat sa lucrez de acasa si in caz de nevoie deloc si voi face la fel si cu el. Prevad insa alte conditii ca nu e asa flexibil ca sor'sa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai abia acum mi-am dat seama ca locul de la bcg trebuia sa ii coca de mult. Am citit pe net ca se repeta vaccinul daca nu are cicatrice. M-am uitat atent la manuta lui, se vede un punct violet asa, dar nu stiu ce e. De copt sunt sigura ca nu a copt pana acum. Maine vb cu dr ca nu-mi raspunde acum. Offf....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi, se repeta oricum in clasa a VIII-a. Si acum, daca cicatricea nu exista sau e mai mica de 3mm, se repeta. Am vb cu pediatra, mi-a zis sa nu ma alarmez ca nu e anormal sa nu-i coaca. Depinde de cat vaccin s-a administrat si cat de adanc. Daca nu se vede nimic nimic, atunci se repeta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...