Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello

Mult ati scris. N am stare si rabdare sa citesc :(. De 2 nopti nu dorm aproape de loc si s franta. Unde mai pui restul noptilor tocaite ca L m a surprins doar 4 nopti, atunci Cand ma laudam. Deci Lidia, se pare ca nu citesti ce scriu. Tot intrebi de trezitul de peste noapte. Am mai zis de n ori ca eu am parte de tocaieli la 15-20 min.

Astanoapte intre 11 si 12 m a frecat din 5 in 5 min.

Deci nu pot sa citesc din urma, am incetcat dar am o stare de nervi, sunt agitata.... :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Delia te cred ca esti franta si nu mai ai nervi! Pupici multi de la noi de consolare [flo2] Si luam si noi o felie de tort. [:)]

 

Aici nici nu se face vaccin anti-tuberculoza ca e eradicata boala. De parca are importanta ca nu au mai aparut cazuri in Germania la cat de mobila e lumea in ziua de azi.

Asta e vaccinul care mi-a ramas mie pe creier, am fost singura din scoala care a plans in clasa a 8-a, asta dupa ce m-au tinut cu forta ca vroiam sa fug acasa  [batcap] Am oroare masiva de injectii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, I feel for you,  girl [flo2]  Si io tot pe acolo....

Monica, zambesti pe sub mustati, a? :) Marturisesc ca si eu fac la fel cand citesc de copii nemancaciosi, de ex. Am fost si eu acolo, dar nu m-am stresat si uite ca acum Toma mananca de n-are treaba. Cu somnul mi se parea grea rau problema...Privarea de somn e nasoala rau. Eu chiar ma intreb cum rezista Maria, nu-mi vine sa cred ca functioneaza la 6 luni cu atat de putin somn. In fine....

Azi in parc am intalnit o bona cum visam eu.... Prea tarziu insa... Incredibil, ma oftic de numa. Culmea e ca tipa vrea sa plece de la familia la care e acum, din motive financiare, a acceptat initial pt ca statuse prea mult pe tusa ....Ooooof, ma gandesc numai la ea.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost in vizita la 1 din cele 3 gradinite pe care le avem in vizor. Am fot doar eu cu Toma, a fost mai usor decat ma asteptam, dar nu-mi fac inca sperante. Totusi, a plecat de mana cu una din educatoare, cat am vorbit eu cu directoarea. Maine mai avem 2 de vazut. Ce discursuri patriotice mi-am auzit :) Noi suntem cei mai buni, bla-bla...Sa le vad si pe celelalte maine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...