Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

 

Ma simt asa de obosita, paca sunt sleita de puteri, nervoasa tot timpul, dorm pe mine ziua, si cand ma gandesc ca vine primavara si am atatea de facut in curte, ma ia groaza:(((. Nu stiu cum ma voi descurca!

OANA si eu sunt la fel si ma tot gandesc oare cand o sa ajung sa dorm si eu macar o moapte intreaga ca numai patul il vad in fata ochilor ziua. Am ajuns sa imi doresc intruna sa dorm [bib]  [soc] . [:D] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

olmp... ai o stelutza care stie ce doreste si este foarte convingatoare.

 

MariaBcf ... bravo ca este o stelutza mancacioasa de legume. Se da ea pe brazda si cu fructele. Cum face cand papa lamiae, se stramba?

 

catalinatm.. se da stelutza pe brazda. Nu te panica... fiecare are rimtul lui de dezvoltare. O sa le faca si mititica pe toate, dar numai rabdare sa ai.

 

oxigen333 de ce nu introduci si fructele dimineata? Chiar si cu patru legume introduse nu poti incepe masa de dimineata cu fructele? Poate o sa ii placa fructele.

 

catalinatm /// nu mai pune le suflet ce va spuen soacra. Voi stiti si cunoasteti cel mai bine copilul cat poate sa manance. Assa sunt soacrele in general... vb din ce cunosc eu din mame de tati ca le place mai mult sa se laude cu mancatul... ca la mine se poate de toate....cum de voi nu reusiti sa faceti la fel??? assa ca cunsoc si eu astfel de personae.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubulina2401 branzica de casa se face fff usor. Storci o jumatate de lamaie in vasul in care fierbi laptele chiar cand este in punctual de fierbere.. si ai grija ca laptele sa fie pasturizat si nu mai gras de 1.5% pt ca laptele gras deranjeaza la stomac. Ti-o spun din propria experienta... eu la fimea incepusem treptat sa ii dau lapte gras (in branzica), adica lapte la 3.5% pana am deranjat-o la stomac.. facand entorocolita)... am fost la spital atunci cu fimea si ne-a spus ce a cauzat aceasta. I-am spus dr ca ii dadusem lapte gras, ca altceva nou nu introdusem si nu stiam de la ce a facut.

Deci mare atentie cand cumparati lapte sa nu fie gras.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...