Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

Oaspete bubulina2401

aoleu Monicus...bine ca mi-ai zis ca n-am stiut .eu i-am facut cu 3,5%. cand il termin ii iau cu 1,5. asa i-am facut si eu branzica cu jumatate de lamaie, chiar i- placut.

 

Ele, va tinem pumnii cu cresa si sa se acomodeze repede.

 

Oana si la noi e cicatricea milimetrica, maine mergem dr si sa vedem ce ne zice ca l-a 6luni eram cu vaccinulsi n-a mai stat la masurat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bubu, mesajul tau apare normal. Nu stiu de ce vezi tu altfel.

Oxi, intotdeauna exista exceptii, de la orice. Imi pare rau sa aud ce spui. Pacat ca unii oameni nu stiu sa se bucure pentru lucrurile care cu adevarat conteaza in viata! Un copil intotdeauna e o bucurie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubu  nu te speria , nu toti copii reactioneaza la fel si eu ilincai ii fac cu lapte de 3,5 sau chear mai mult , nu am avut reactii , urmareste vezi cum se comporta , e drept ca trebuie sa fi precaut , monicus ti-a zis bine , dar daca nu sunt probleme e ok..eu ii dau si smantana de 15 %...nu zic sa face-ti ca mine ..eu sunt mai noncomformista

 

 

legat de ureche..cam nasol..de o saptamana m-am curatat in ureche cu betigas de la ilinca am zis ca e mai safe..se pare ca o parte din vata mi-a ramas in ureche...nu am bagat de seama si s-a infectat..am un puroi in ureche de toata frumusetea , contrar asteptarilor nu ma durea..acum ca mi-a scos vata ma manaca si s-a extins si la amigdala dreapta..acum sunt pe tratament ..evident ceva ce se poate lua in alptare..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu mesajul tau e cu guest.

Olimp sanatate multa.

 

Eu sunt plouata. Mama soacra nu e asa bine, nu e optimista deloc.....mi-e mila de ea...se simte inutila , vrea sa plece acasa...off....mama pleaca maine...sa mai zic?

Mocanita bine ai zis cu papucii mei. Dar sunt sigura ca o sa intre lucrurile pe un drum normal. E doar chestiune de timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooooof Elena, mi-e mila rau de ea, cat se poate de sincer. Sunt sigura ca o sa se aranjeze toate, intr-un fel tot o sa fie, ca n-are cum altfel.

 

Eu ma uit la mine ca sunt varza cu alegerea gradinitei si cu starea de neliniste ca Toma o sa se simta abandonat si altele. Stiu ca toti copiii merg la gradi odata si-o data, si ca poate n-o sa fie cum ma gandesc eu, dar asa simt acum. Stiu si ca poate ii transmit starea, lucrez la asta. Dar tu... cu Irinuca asa mica. Nasol. Cu toate ca acum, la 2 ani jumate si legat rau de fusta mea ca am stat mult cu el acasa, mi se pare mai greu decat la 1 an cand am plecat la serv. Atunci il durea in bascheti, n-avea nicio reactie cand plecam dimineata la serv :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubu  nu te speria , nu toti copii reactioneaza la fel si eu ilincai ii fac cu lapte de 3,5 sau chear mai mult , nu am avut reactii , urmareste vezi cum se comporta , e drept ca trebuie sa fi precaut , monicus ti-a zis bine , dar daca nu sunt probleme e ok..eu ii dau si smantana de 15 %...nu zic sa face-ti ca mine ..eu sunt mai noncomformista

 

 

legat de ureche..cam nasol..de o saptamana m-am curatat in ureche cu betigas de la ilinca am zis ca e mai safe..se pare ca o parte din vata mi-a ramas in ureche...nu am bagat de seama si s-a infectat..am un puroi in ureche de toata frumusetea , contrar asteptarilor nu ma durea..acum ca mi-a scos vata ma manaca si s-a extins si la amigdala dreapta..acum sunt pe tratament ..evident ceva ce se poate lua in alptare..

 

 

sanatate multa olimp sa te faci bine cu urechea. Nu te jena deloc vata? Bine ca te-ai dus la dr si ai rezolvat.

 

Legat de grasimea din lapte... aceasta se vede in timp ca nu le face bine bebelusilor. Nici eu nu am avut vreo problema cu fimea la inceput, dar deodata organismul a reactionat. Prima data nu ne-am dat seama de la ce.. nu ne-a atentionat nimeni si nu auzisem de la nimeni ca poate fi periculos pt cei de varsta frageda. Nici noi nu crezusem pana nu am patit-o. Toate aceste se vad in timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...