Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor...

 

delia ti-a explicat monicus cum e cu grasimea , se poate la un moment dat sa reactioneze urat ori alergie pe piele ori scaune moi fara sa sti de la ce.....eu sper sa nu avem probleme..

 

bravo lorand !

 

multumesc fetelor pt sustinere , parca e mai bine decand am inceput tratamentul..marti merg sa ma vada din nou sa vedem care este evolutia..

 

ele..sincer si mie mi-e mila de soacra ta si pe undeva o inteleg cu inutilitatea , tata acum 15 ani a avut o problema de sanatate care l-a lus pe tusa vro 2 ani..nu s-a putut angaja , nu avea voie sa sofeze etc....au fost un chin cei 2 ani se simtia un paria in casa care ne exploateza , ne-a fost tare greu dintr-un salar al mamei , eu eram studenta asa ca m-am angajat la un magazin non stop ca si vanzatoare doar pe turele de nopate ..ziua aveam scoala..a fost greu si pentru noi fizic dar psihicul tatei a fost la pamant ..greu si-a revenit ..dupa ce am dat de capat cu diagnosticul si s-a remediat problema a reanceput serviciul a a redevenit ce era odinioara..

 

suntem cu gandul la tine si la irinuca..

 

mocanita ..bafta in alegerea gradinitei , imi inchipui ce-i in sufletul lui Toma..pupam prichindeii..

 

la multe lunite SEBI si VICTORIA si MARIA!!! [flo2] [flo2]

 

catalina..vezi ca Maria ti-a demonstara ca : mami ma misc dar cand am eu chef". [:-)))] [:-)))] [:-)))] .multumim de felia de tort virtuala..

 

eu nu mai pot sa o tin pe ilinca in loc , daca vrea sa ajunga repede undeva merge in 4 labe dar pasiunea ei este sa sa ridice in 2 picioare si sa umble pe langa mobila..toata ziua patruleaza de-a lungul patului si a bibliotecii..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multe lunite, stelute frumoase, Sebi, Victoria si Maria!

Catalina, sa stii ca Mihai e mai mare cu trei saptamani decat Maria, si inca nu s-a intors de pe burta pe spate. Si sa stii ca si eu il tin foarte mult pe Mihai in brate, nu pentru ca are relfux si pentru ca pur si simplu plange in pat. Sta doar cand vrea el si asta pt 15-20 de minute. Si ma gandeam ca, daca el sta mai mult in brate, de unde atat taraiala sau mers de-a busilea. Dar oricum, chiar si cand sta in pat, ii e lene sa se taraie. Doar se invarte in jurul capului [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...