Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

pup mamicile si bebelusii

 

la noi incepe sa se vada luminitza de la capatul tunelului. sapt asta cred ca terminam cu totul, mai urmeaza sa vina o canapelutza ptr camera lui Sami si asta fu.

pun poza cu noul meu colt de citit. inca nu e gata, mai vine o lampa, dupa ce se muta Sami la el in camera inca 1 fotoliu. dar arata tare bine deja. inca n-am citit nici 2 randuri in el dar urmeaza. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oana ce tare! Bravo! La cati mai multi si cu cat mai putine bale. Noi inca asteptam si balim. [:)]

 

Catalina sa va fie de bine balaceala. Noi nu am mers duminica cu Sami ca inca tuseste.

 

Ele sa iasa cum vrei tu. Tin pumnii!

 

Paula spor la invatat. Auuuu...mie nu-mi vine a rade cu micul fugar, bine ca nu s-a lovit cand a cazut din pat. Mie mi-ar fi frica sa-l las asa, de cand cu cursul ala de prim ajutor nu mai risc. Ori e la el in pat la zabrele ori pe jos in zona securizata.

 

Va pup, mai muncesc un pic si ma duc acasa sa ma doftoricesc. Inca nu mi-a trecut raceala. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ce camera frumoasa. Sa citesti cat mai mult acolo. Am observat ca ai orhidei la geam, sunt florile mele preferate de glastra. Ai si lalele in vaza, se vede ca e primavara de mult la voi. Oricum, si la noi s-a incalzit si miroase a primavara. Inca nu s-a topit toata zapada, dar lalelele si zambilele au inceput sa rasara in gradinita. Abia astept sa fie primavara in adevaratul sens al cuvantului.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina, sa va fie de bine baitza si ma bucur ca-i place Mariei.

Monicaa ce fain ti-ai aranjat coltisorul. eu de sf. Valentin am primit o carte de la sotul meu, cu dedicatie...astept momentele in care sa pot citi un pic. eu nu ma pot monta cand doarme pitica ori lenevesc langa ea ori mai fac una alta prin casa, iar seara cand vine sotul nici nu-mi mai arde de citit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...