Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

Am revenit.

Nu vrea suzeta. Azi merg sa cumpar inca un model. E deja al treilea.

Nu merge cu inlocuitori gen apa, ceai. Se enerveaza plange...

 

Olimp ce bine ca si revine Ilinca

 

Elena si e tin copilul pe jos dar intr adevar se plictiseste la un mom dat.

 

Multumesc Teo. Azi trebuue sa fac fac tortul lui Lori. Ieri n am apucat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata mamici

 

Oh Delia ce greu trebuie sa fie. Pe mine ma zapaceste momentan si 1 trezire pe noapte.

Ce poti sa mai incerci ca sa eviti trezirile noaptea, cel putin cele fara motiv clar: alta imbracaminte - mai subtire sau mai gros, umiditate in aer (dc e prea uscat prosopul ud pe calorifer), pus sa doarma il alta pozitie (pe burta, lateral). Din ce am experimentat noi:daca e prea gros imbracat relativ la temperatura din camera se trezeste ca nu-i place; daca e aerul prea uscat iar se trezeste ca nu respira bine sau i se face sete. Cand are draci rau, se calmeaza daca doarme pe burta.

pupici, tin pumnii sa-i dai de capat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana uite ca nu am cablul la mine sa descarc poza de pe mobil sa-ti dau replica la poza cu iarna. [:)] dar daca as avea, ai vedea un cer senin si mult verde. In detaliu chiar muguri in copaci si branduse in iarba. [flo2]

 

cu apa mie nu-mi place sa imi vina in fata, ma panichez. in rest imi place sa ma balacesc cat timp simt fundul. deci in bazin de copii de 1,35 ma bag cu mare drag.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vestile nu sunt bune...e afectata partea activa a creierului, adica cea care are grija de organele interne. Asta a iesit la tomagraf si ne-a explicat medicul. Trebuie sa stea linistita maxim si este supravegheata ca sa nu faca inca un atac in urmatoarele zile. Dr zice ca asa se intampla de obicei.

Are de stat vreo 2 saptamani in spital. Inca nu vede cu un ochi, nu are echilibru si nu isi controleaza picioarele.

 

Imi caut bona/cresa. [fri]

Chiar daca ii da drumul acasa este exclus sa aiba grija de Irina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, sa va dea Dumnezeu putere si sanatate multa. Imi pare rau sa aud!  Aveai toata baza in ea! 

 

Monica, ce frumos e la voi! Primavara curata dupa cum spui tu! Asa e de obicei iarna sau asa e in iana asta? Mie nu-mi place iarna, nu pentru ca ninge ci pentru ca e frig. Urasc frigul... Vorba Mihaelei, m-as muta in Tenerife [il]  [il]  [:-)))] , ador caldura si marea si plaja:d. Serviciu usor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...