Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare!

 

Ele, multa sanatate si sper sa-si revina soacra ta.

 

si noi suntem cu treziri nocturne, pt titi de vreo 3 ori, darnu tot timpul mananca, mai si tocaie.acum nu maivrea in patutul ei si doarme cu mine in pat, pe o canapea din camera ei. eu nu stiu cum sa fac sa nu-i mai dau titi pt ca biberon nu vrea, suzeta nici pe aia...

 

azi i-am facut o bunatate de desert, la fructe :un mix cu mar, dovleac copt si zeama de portocale toate blenduite. imi veasa-i mananc eu borcanul [soricel]

 

Delia-R nu e cam frig la 20 de grade?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Am ajuns acasa, a fost tare frumos si bine ca am iesit din 'rutina'. In orice caz la ski ma relaxez si uit de toate nimicurile carora le dau o importanta prea mare.

 

Ele-multa sanatate soacrei! Imi pare rau ca are probleme, sa aveti grija sa nu se mai neglizeze (sa o supravegheati macar 2,3 luni parerea mea), iar voua multa putere!

 

Delia-frumos tort, sunt sigura ca-I si  gustos! Nu am citit atenta chiar tot, dar sa stii ca si C doarme mai bine la temperaturi mai joase! Nu dau valori ca din 3 termometre in acelasi loc toate arata diferit!

 

Olimp-te felicit si eu pt kg pierdute (nu stiu cate, probabil ai scris in capitolul trecut), important este ca au inceput sa se duca (kg-le).

Paula- cum este Luca? sper ca mai bine!

Oana- si Mariei ii place in apa, eu am unde sa o duc la 'inot pt bb-ei' dar nu-mi gasesc timp [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [batcap]

 

Lidia-bine ai venit!

Restul fetelor va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...