Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

20 de plaje in Zakynthos unde iti poti face vacanta ...


Recommended Posts

  • Administrators

Visam la vacanta de vara cu totii ...si ca sa fim mai concreti - va prezentam 20 de plaje superbe din insula minunatata Zakyntos, Grecia ...

 

Care va place cel mai mult?

Unde ati dori sa stati pe nisip si sa beti un cocktail? [clo] [hia]  

 

http://www.desprecopii.com/Images/navagio.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

  • Administrators

Leti, nu am fost in Zante (Zakyntos) insa am aflat ca atmosfera e super. Nu stiu cum e c vremea. cred totusi ca e putin alt microclimat pentru ca e alta zona e Mediteranei.

 

In Cipru, mai e clima super - daca ti se parea prea cald, iti imaginezi cum e in iulie august - *noi plecam de obicei din Cipru in aceste luni pentru ca nu poti dormi si  ziua nu poti sta pe plaja de caldura ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce frumos!!! Pentru fetele care au stat in Zakyntos, ce locatii de cazare recomandati?

Noi am cautat insulele de familisti,unde era mai multa liniste. Sunt si insule recunoscute pentru distractii si cluburi. De gustibus...

 

Cred ca de aici trebuie inceputa sortarea. In rest,nu cred ca exista hotel unde sa nu fiti multumiti, sunt insule care sunt specializate in turism si in "bunastarea" clientului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

recomand tsilivi pt plaja intinsa,fina,fara aglomeratie.loc atat pt prospape cat si pt sezlonguri,viata de noapte,nu asa intensa ca in laganas,cu baruri,cocktailuri,discoteca,muzica superba greceasca.mancare nu mai spun.ca sunt indragostita iremediabil de grecia  [il]

 

ca si hotel,ieftin si bun,apollon hotel,tsilivi planos.

 

referitor la perioada,recomand ultima jumatate a lunii iunie pt zakynthos.in grecia clima difera in functie de zona.in thassos,de ex,cea mai nordica insula,perioada pe care am amintit-o mai devreme e un pic rece.

 

enjoy!  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...