Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cum imbracati bebele pntru botez? stau sa caut pe net hainute dar nu stiu ce sa aleg...cum ce il duceti la biserica? nasa i-a luat de schimb blugisori cu pulovaras,,sa-i  iau la fel si eu?

pe 23 feb am stabilit botezul...sunt stresata ca nu am nimic de imbracat pt botez, nici timp de cautat ceva practic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna dragi mamici!

 

 

Multumesc pentru raspunsurile voatre legate de termometru.Sunt foarte nedumerita in privinta termometrului.Eu ma gandeam sa aleg pe cel cu infrarosu pentru ca nu-mi place sa o chinui pe micuta introducandu-l rectal.Imi pare asa de urata situatia in care ea trebuie sa suporte termometrul in fund.Eu am acasa 2 termometre,unul cu mercur si unul digital de la primii pasi insa nu am incredere in nici unul.Pana la urma cred ca o sa renunt la ideea cu infrarosu ...

Si noi am stabilit botezul pe 15 februarie si suntem in pline pregatiri.Si eu am nsite emotii...

Kourtney ,fetita mea scoate niste sunete de ma amuz de una singura.Cateodata compar sunetele cu ale unei caprite,oite,iepite,ba pune frana ,ba accelereaza ,scartaie,se screme,geme si tot asa... [:D]

De cateva zile au aparut pe fata ei cateva "cosuri" si ma enerveaza tare.Eu cred ca este vorba despre acneea bebelusui.Bebelusii vostri au?

Super zi sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa aud ca si bebelusii vostri sunt sonori. Credeam ca e ceva ciudat la strumfa mea.

Eu sunt groaznic de stresata pe tema botezului. Groaznic. Abia astept sa treaca. Am niste hainute care se inchid rapid si le vom folosi la botez. Avem si 2 paturele speciale in care sa o infofolim dupa. Ma tem de momentul in care o baga in apa, ma tem ca va plange si nu voi suporta sa o las sa planga si o voi smulge si din mainile preotului pentru a o calma. Nu pot tolera sa o vad suferind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetelor...am cam absentat din cauza de...ia ghiciti...munca!!!!! sper maine sa mai merg un pic si gata pe luna asta...Mihutu al meu e marait...nu-i convine nimic, e agitat, de-aia mai adoarme...e intr-un fel asa...noi o sa facem botezul in duminica de florii cel mai probabil..

Info, nu stiu daca si reclama: bagati okiul in catalogul de la Lidl, joi pe 13 baga hainutze pt 0-2 ani si sunt destul de ieftinutze si frumoase...sunt si bunicele calitative de obicei la ei, eu am luat pt finutul anul trecut si sunt bumbacel 100%...da daca va duceti, va duceti de dimi ca e bataie de obicei pe ele...

http://issuu.com/lidlromania/docs/ro_if_kw07?e=7612807/6613800

sper sa nu se considere reclama...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetelor...am cam absentat din cauza de...ia ghiciti...munca!!!!! sper maine sa mai merg un pic si gata pe luna asta...Mihutu al meu e marait...nu-i convine nimic, e agitat, de-aia mai adoarme...e intr-un fel asa...noi o sa facem botezul in duminica de florii cel mai probabil..

Info, nu stiu daca si reclama: bagati okiul in catalogul de la Lidl, joi pe 13 baga hainutze pt 0-2 ani si sunt destul de ieftinutze si frumoase...sunt si bunicele calitative de obicei la ei, eu am luat pt finutul anul trecut si sunt bumbacel 100%...da daca va duceti, va duceti de dimi ca e bataie de obicei pe ele...

http://issuu.com/lidlromania/docs/ro_if_kw07?e=7612807/6613800

sper sa nu se considere reclama...

da, sunt bune, eu de regula iau pt fetita mea, mereu sunt cu ochii pe oferte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...