Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 380
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ha, ha! Bambina pufoasa! Cred ca exagereaza sotul! Cate kg si cati cm are Bambina balerina?

 

Fleur, luna viitoare chiar o sa o chem sa mai vb cu ea una alta, sper sa nu fie cazul mai devreme! Sa-I faca o evaluare, vedem si cu vomitatul cum mai stam, cat timp ii mai dau lp ar si alte dileme!

Noi iesim zilnic afara, iar cat a fost zapada nici Onuta nu vroia in zapada, dar am plimbat-o cu manduca. Nu e acelasi lucru cu mersul pe jos, dar.....

Chiar asa, fetelor voi mai folositi carutul. Pe mine ma bate gandul sa renunt la el.... ii place cu carutul, dar cand ne intoarcem de la plimbare vrea pe jos si imi e greu si cu copilul si cu carutul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, de pe insoritele partii ale bulgariei :))).

 

Ioana m-ai prins :d.

 

Honeys felicitari pt bb 2 si multumim ca ne-ai mai vizitat. Te mai asteptam.

 

Ile, fii serioasa, bambina balerina nu e pufoasa, e normala.

 

Rocsy dc ai fi in Buc ti-as lua-o eu... Pacat ca renunti la ea, asa ceva rar gasesti.

 

Chiar vorbeam si cu mama azi. Patrick nu o vrea deloc pe bona. Si inteleg si de ce. Ieri mama a fost la dentist. Ma uitam pe camera, ea statea intinsa me canapea, el se juca singurel...

 

E clar, de luni ma apuc de cautari...schimb bona. Patrick nu numai ca nu e bucuros cand o vede, dar cand intra in casa si suntem si noi, fuge de ea si se agata de mine si incepe sa planga (probabil si pt ca isi da seama ca plec). Rocsy, fetele cum reactioneaza cand pleci tu si e bona?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cate kg si cati cm are [:I] , o sa ma ocup

 

Carmen nu-i normal sa se poarte asa, sa-i fie rusine, mai ales sta in conditii de lux la voi

 

Si e clar ca P simte ca nu e ok, de aceea reationeaza sa, pe copii nu ii poti prosti

Poate de aceea si P s-a inchis in el ptr ca nu avea cu cine sa vorbeasca, sa il stimuleze toata ziua.Copiii fara dragoste sunt ca plantele fara lumina :(

Uite ca dr a avut dreptate si bine ca stiti ce sa faceti

 

Eu o am pe dna B si ai mei s-au acomodat f bine cu ea, este blanda, le cauta in coarne, se joaca cu ei.

 

vacanta placuta , cum e zapada, schiati?

 

weekend placut dragelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ile buna comparatie asta cu plantele fara lumina...cred ca asa e si p ziua cand sta cu ea :(

 

Desi sunt zile cu 18 grade, partiile sunt intr-o stare impecabila. Au tunuri de zapada pe toti ce 70 km iar seara baga masinile alea de indreptat partia. Dimineata sunt noi. Iar cele mai de sus se mentin foarte bine pana dupa masa. Cea de jos se mai inmoaie putin, dar te poti da pe ea fara probl.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...