Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 380
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carmen, noi cand am fost la Bansko, am prins o singura zi cu partia de la 2500 m deschisa. In rwst, numai inchise au stat telescaunele ca era vant cica.... ce dor imi e.... nici nu stii...

Apropos de bona, Analia Selis are o bona fantastica dar din sept nu va mai avea nevoie de ea. Este minunata. Eu I-am propus sa vina incoace dar nu vrea ca e tanara si are iubit in Ro. Fata are 25 de ani dar e de profesie educatoare si e absolut minunata! Daca o vrea cineva, v-o recomand cu mare caldura.

 

Eu declar prima searz fara biberon!!!. I-am luat azi o csna cu cioc de la mothercare si I-am pus laptele in ea. E cu cioc moale ca am zis sa semene un pic cu biberonul. Si a baut laptele din ea. Foarte fericita de noua cana! Sper sa functioneze ca biberonul e alintul ei dar inghitea prea mult aer si cand ragaia dadea si lapte si de aici vomitatul. Sa vedem cum o fi maine!

Nb domnite dragi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Cafea ptr tot mapamondul

 

Weekendul asta facem martisoare ptr 1martie

 

Ali eu stiu de muller de la Ioana !

Ioana confirma sau infirma pls :))

 

Carmen superb, bravo!

Noi am fost la Predeal cateva zile sapt asta, ce tiganie, ce mizerie, ce partie mica.Nu a mai ramas decat faima si aerul curat care nu a putut fi furat ( inca) [:(]

Vroiau 20 lei parcare/zi pe langa partie, nimic amenajat bineinteles.

De dat cu sania 2-3 delusoare pe care le urcai cu piciorul

 

Dra s-a dat cu sania, pe care nu avea voie sa puna nimeni mana, baietii au exersat cu skiurile, noi am sta pe langa ei, sotul nu a vrut sa se dea , eu nu stiu. Dar la anul invat cu bambina , asa mi_am propus. Am ochit cativa monitori buni .

 

In Bg nu am fost iarna niciodata

 

Sotul, care a stat in Elvetia vreo 6 sapt, si era inca sub influenta a ce vazuse, tot compara :)))Dar nu e nimic de comparat. Partia de sanie pe care s-a dat el avea 10 km si urcai cu telegondola inapoi ...

 

In fine, sambata frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi...

Eu mi am facut sportul de dimi si acum imi savurez cafeaua de la ile.mersi

 

Nu stiu de ce m au apucat palpitatiile cand am facut sport si m a lovit o ameteala.o fi ptr ca nu mi am baut cafa inainte? Cum fac de obicei ? Sau mo fi lovit vreo lipsa de calciu sau alte cele?

 

Ile , ioana mersi ...sa probam campina atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna buna si mulțumesc pentru re-primire,

 

de de noi nu știu ce sa va mai spun. Poate părea greu de imaginat dar Petru a răcit o singura data, dar fără febra mare, doar stranuturi si moleșeală. N-am nici o noapte nedormita din cauza lor si nici nu știu când i-au ieșit cele 4 masele pe care le are: pur si simplu le-am observat in gurita. Nu e cel mai cuminte dintre copii, începe sa aibe momentele lui de razvratire dacă nu faci ca el, dar încă mai poate fi păcălit / controlat cu promisiuni sau "vorba buna".

 

nu face propoziții si nu spune multe cuvinte in schimb înțelege tot. Dacă-l pui sa-ți aducă orice si din alta camera,aduce. Zilele trecute se juca cu o oja si mi-am dat cu ea, era un gri. Peste câteva ore mi-a adus una albă si i-am zis ca nu cu aia mi-am dat, s-o aducă pe cealaltă din noptieră, din dormitor. Zis si făcut. Eu nu cred ca e cel mai deștept, frumos insa da:)). Cra cra cra!

 

va pup si w plăcut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...