Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinite de stat in Iasi


Recommended Posts

Buna ziua mamici, tatici si burtici de Iasi

 

M-ar interesa daca stiti, ceva gradinite de stat in zona Copou..... In septembrie ar urma sa il dam si noi pe Alex in sfarsit la gradi, ar avea 3 ani jumate....ne-ar fi de mare ajutor daca ar fi si aproape de noi, zona Copou. Am auzit de o gradinita care apartine de garabet ibraileanu, undeva in spatele parcului Copou, insa nu am gasit-o......

 

Si daca imi poate spune cineva cum se procedeaza, cu cat timp inainte ar trebui sa vorbesc la gradinita, trebuie sa duc ceva?

 

Va multumesc anticipat pt raspunsuri!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Gradinita din spatele parcului Copou este pe strada Macazului, ceva mai jos de parc, vis a vis de un bloc vechi, gen anii 50. Gradinita are o curte mare si program scurt, din cate stiu. 

 

http://www.hartastrazi.info/harta-iasi-strada-macazului.html

 

 

Lucruri foarte bune am auzit despre gradinita de langa Casa de Asigurari de Sanatate, in Codrescu. Asta are program prelungit.

Or mai fi si altele, dar nu stiu. Scurta mea experienta cu o gradinita de stat (un an de zile, gradinita de langa liceul Racovita) a fost dezastruoasa, nici nu mai vreau sa-mi amintesc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...