Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna  seara mamici. 

 

 

Astazi am fost pe la bunicii Evei, parintii mei, in vizita. Zi ca cea de azi nu am mai avut. Toata, absolut tooooata ziua am fost chinuite de colici. 

I-am cumparat Colief, cel mai scump din domeniu - 80lei. O sticluta ne ajunge pe vreo 4 zile. Daca va functiona vom mai lua... Auzeam de combinatia Infacol si Colief, cum ca ar fi foarte eficienta. Ati testat-o ? 

 

RHan, da, e posibil ca micuta ta sa fie in plin puseu de crestere. Fii alaturi de ea fizic, tine-o in contact cu tine si ofera-i sanul oricat de des cere. [pup]

 

Multumesc, Nelyka!

Eu sunt "suzeta" Evei. O suzeta dulce, iubitoare si obosita!  [:-)))]

E bine sa eviti suzeta clasica, Nely, pana la 6 saptamani de viata e crescut riscul de a nu mai dori sanul din cauza suzetei. Dupa 6 saptamani riscul scade intrucat ei disting sanul de alte obiecte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papa cat vrea ea si doarme in pat cu mami daca nu se simte bine scumpa de ea.

Si eu o las sa doarma cat vrea si e mai mica ca si bebelusii vostri.

Fetelor la maternitate i-au dat suzeta ca sa o faca sa taca dar cum am ajuns acasa am aruncat-o, daca se poate nu as vrea sa ii dau niciodata suzeta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrya, eu am patit asa la 5 zile dupa nastere. Temperatura mare si dureri puternice de burta si spate de nu puteam sa stau in picioare mai mult de 5 min. Am sunat la spital si m-au chemat imediat pt control. A fost o infectie uterina post partum si m-au pus pe antibiotice. Daca ai temp si maine mergi neaparat la GP sa nu fie o infectie. Pana atunci incearca sa controlezi febra cu paracetamol si vezi cum te simti. Multa sanatate :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...