Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata fetelor!

 

K, e bine ca nu aveti chieltuieli f mari, intr-adevar cu scutecele textile scutesti multi bani. Lasa ca o sa treaca repede botezul! Am citit povestea nasterii, uau prin cate ai trecut, bine ca totula fost bine in final! [pup]

 

Adrya, ce a zis medicul? De ce iti da antibiotic?

 

RHan, si eu cred ca este puseu, o sa vezi tu ca daca depasiti perioadele astea mai grele in rest e asa de simplu cu alaptatul. Important este ca vrea san, sa o pui la san cat de des vrea, sa nu crezi ca daca acum o pui des la san inseamna ca tot timpul asa o sa fie.

 

Fetelor in legatura cu suzeta, eu sunt pro suzeta, decat deget sau sa stea non stop la san. Eu in 2 sapt o sa apelez la ea daca este nevoie, oricum sa nu credeti ca daca le este foame ii pacaliti cu suzeta, nicio sansa deci nu va faceti griji [:)]

 

Eu merg azi la reg comertului si la primarie. Nu o iau si pe Amelie ca o las cu soacra afara, am emotii [:)] nu am lasat-o pana acum cu nimeni.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici

 

Ne-am descurcat fara tati , ne pare rau ca nu mai e acasa tot timpul , dar seara e prezent 100/100. Asta e! Ne trebuie serviciul lui tati.

Azi noapte am facut o singura pauza de 3 ore , in rest....somn.

Azi sunt fresh si vreau sa iesim la o plimbare prin gradina.

Acum dupa ce a supt cam o ora , iar doarme. Nu stiu cand doarme 5 minute sau 5 ore.

 

Si noi o sa primim pe aici ceva bani pentru nasterea lui Gabriel , dar asa cum zice Laura : "copiii nu asteapta 2 luni sa fie schimbati "

 

O zi senina dragelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nely, e minunat ca ai avut sotul alaturi pana acum. La fel si Laura... Al meu sot a plecat la servici de a doua zi dupa ce am venit acasa. 

 

Azi, noaptea aceasta si maine vom fi singurele acasa, doar noi, fetele ! Tati e in delegatie la Sibiu. Nu e prima noastra noapte singure, ne-am obisnuit de mult... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, 

noi azi ne-am plimbat mai mult [pe afara...chiar am ajuns si la salon, cu tot cu mama, mi l-au admirat toate fetele pe musiu...era asa soare si frumos afara...apoi am venit acasa si ne-am pus pe curatenie...eu si mama...cum am dat cu aspiratorul a adormit Mihutzu bustean...am dat cu aspiratorul pe langa taburelul unde e leganusul in care era el....nimiiiiiiiiiiiiiik....cazut in front, nene...ca azi am stat aproape o ora pe afara...a venit si a papat 60 ml lapte si apoi tot mai urla...i-am mai dat 30 ...dupa aceea zici ca a avut buton...naniiiiiii...de-ar face asa si noaptea...cred ca o sa ma plimb noaptea cu el printre blocuri..:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...