Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomenul la vedere


XIO

Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

in 1998 mi-am cumparat din germania (eram la un curs) un fel de dreptunghiulet negru mulat cu bretelute pe care l-am purtat intensiv pe post de tricou :))

 

 EDit. Il mai am si acum si ma uit stupefiata la ...chestia aia:))) N-as purta ever, si 47 de kile sa am din nou.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un tricou asa mulat si scurt-scurt, scrie in fata yes si in spate no [:-)))]  E de la mare de prin 1995 [:-)))]

Cel mai mult am indragit o bluza, sa i zic asa, scurta cat sa acopere in fata, mulata, dar cu maneci lungi evazate si cu culori fluorescente in dicoteca. Se asorta cu guma huba-buba cu gust de mar, care tot la lumina ultravioleta, devenea fluorescenta verde [:-)))] Si toate astea exclusiv purtate cu ceva blugi mulati si bocanci, vara -iarna in bocanci.
 Ce vremuri [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un tricou asa mulat si scurt-scurt, scrie in fata yes si in spate no [:-)))]  E de la mare de prin 1995 [:-)))]

Cel mai mult am indragit o bluza, sa i zic asa, scurta cat sa acopere in fata, mulata, dar cu maneci lungi evazate si cu culori fluorescente in dicoteca. Se asorta cu guma huba-buba cu gust de mar, care tot la lumina ultravioleta, devenea fluorescenta verde [:-)))] Si toate astea exclusiv purtate cu ceva blugi mulati si bocanci, vara -iarna in bocanci.

 Ce vremuri [pk]

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Era un panou de publicitate in Franta pe vrea cea cu un afis "Oferiti mamei dvs un infarct cu numai 200 franci" si o tipa cu bocanci si rochie scurtuta de vara. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

acum cred ca e momentul sa spun ca imi place moda asta :))))) nu am purtat asa ceva dar imi place.

 

E tipic la mine la inceput sa imi dau ochii peste cap si sa ma mir, iar dupa ceva vreme, de obicei cand nu mai e la moda, sa imi placa si sa adopt stilul/  :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...