Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomenul la vedere


XIO

Recommended Posts

E un subiect mai vechi dar eu tot raspund... cu sani si solduri proeminente si talie subtire, tot nu as purta asa ceva...

 

Insa in general nu imi place ce vad acum in magazine, oversized, no waist, samd... nu ma prinde, eu fiind cu sani, talie si fund... :) ... Norocul meu ca am un magazin preferat online care se inspira din vintage si imi creeaza rochii frumoase... (ce imi place din ce e de cumparat prin magazine incepe de pe la 275 euro pe rochie, Karen Millen are rochii frumoase, ca si Ted Baker, si ajunge usor la 495, la Hugo Boss... ceea ce e totusi cam mult :) ) 

 

Astea fiind zise, si pur si simplu parerea mea, nu vad sa ii stea cuiva bine chestiile astea oversized si fara forma, chiar daca vorbim despre fete de 19-23 ani, inalte si f subtiri... din punctul meu de vedere nu ii sta nimanui bine asa ceva... dar imbraca orice femeie intr-un wrapdress, cu tocuri si un ruj rosu si va arata absolut fantastic... parerea mea :) 

 

(si, in all modesty, am transformat ceva garderobe pe ici pe colo, la colege de serviciu, prietene si colege de zumba :) )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...