Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Voi cum vedeti viitorul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Cata vreme "boborul" poate fi cumparat cu un kil de faina, unul de zahar si unul de ulei, cu sarmale, mici, fasole cu carnati electorale, nici ca se va schimba ceva.

 

Ar fi altfel daca nu ar mai vota nici Leana din Cucuietii din Deal, daca n-ar iesi la vot nici maidanezii macar. Sa fie pustiu, sa bata vantul in sectiile de votare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

 

 

Deci imi e o frica de psd la fel ca si de comunisti! Habar nu am de ce... de unde vine senzatia asta.

 

Senzatia asta se amplifica de la zi la zi. Ma gandesc tot mai des unde sa fug. In fiecare zi statul de drept este calcat in picioare. Numai vad viitorul copiilor mei. Sunt bugetar de 15 ani. Au trecut multe.mandate si am vazut multe schimbari, dar acum... vreau sa fug...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se face ceva, dar nu am idee ce, oamenii se vor măcelari intre ei, exact ca in toata istoria, problema e că vor fi populații decimate din cauza slăbiciunilor și nepregătirii lor. In fine, tot noi, ăștia muncitorii vom fi în lupte, conducătorii, de orice culoare, își vor lua frumușel picioarele la spinare, și lingourile și vor aștepta să se reducă populația, să se liniștească apele, să poată interveni și ei salvator. 

Din păcate e adevărat că istoria se repetă, ce naiba lipsește oamenilor din creiere sa poată evita aceleași și aceleași greșeli?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...