Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un ten frumos si sanatos


adriana40

Recommended Posts

Bine v-am gasit! [flo2]  [pup]  Ma bucur ca am descoperit de curand acest forum care mi-a captat atentia prin paleta larga de subiecte, care mai de care mai interesante.. :) Eu nu va pot sfatui decat din experienta mea de estetician si nu in ultimul rand..de femeie ;) Se apropie primavara... :) Nu uitati pe langa parul dumneavoastra tuns frumos si colorat,manichiura impecabila si picioarele suple, frumos epilate,  sa aveti grija ca si tenul dumneavoastra sa intampine razele soarelui cat mai bine pregatit, dupa cateva luni in care s-a confruntat cu frigul si intemperiile iernii  :) Fie un tratament cosmetic in saloanele de specialitate, fie mascute hand-made create de dumneavoastra acasa, sedinte de microdermabraziune sau pur si simplu o ingrijire mai intensa zi de zi, nu fac decat sa aduca un aport de hidratare, regenerare si rasfat pentru tenul dumneavoastra  ;) Un chip luminos..un ten catifelat..nu are nevoie de make-up ;) Sa aveti o zi minunata si o primavara cu mult soare! (inca 2 saptamani pana la 1 Martie  ...nu mai e mult  ;) [flo2] [biz]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...