Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014 (3)


Recommended Posts

Kmy, of, greva suptului...Cum s-a desfășurat la voi ?

 

Ank, felicitari si LML ( La multe lunite) si La multi aaaani, pentru maine !! E foarte simplu sa combini ingredientele si poti face acasa absolut orice: creme hidratante,anti-rid,pt iritatii, geluri de dus, sampoane, fond de ten, ruj, ingrijire masculina si muuuulte altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor!

 

Am intrat si eu putin inainte de somn, copilasii dorm, sper sa nu avem multe treziri la noapte...

 

K, sie u imi comand de pe elemental si imi combin diverse dar nu sunt decat la stadiul de incepatoare :)

 

Da, chiar ce trece timpul, si ce se schimba bebelusii... 

 

Maine merg eu la control si doar saptamana viitoare mergem la eco sold.

 

Noapte buna dragi mamici si povestim maine! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrya, poate fi acneea bebelusului sau poate fi o reactie alergica a pielii datorata intrarii in contact cu un factor disturbant: parfum (poate de pe hainele voastre), detergent (tot de pe hainele voastre), o crema noua pe care i-o aplici, o hainuta pe care nu ai spalat-o inainte sa o poarte ea prima data... Eu spal toate bluzele/tricourile mele cu detergentul fetitei pentru ca intra in contact cu ea non-stop.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt micute si au varful alb merg diseara cu ia la dc sa vad cemi spune hainutele ei si ale noastre le spal cu acelas detergent special pentru bebelus de inainte so nasc , io orce hainuta io spal inainte sa io dau, parfum nu folosesc decat un rulou special fara miros si creme nu folosesc decat samponel si ulei special pentru bebelus de la Simple baby
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...