Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laura, nu aveai cum sa iti dai seama de candida. O limbuta alba nu inseamna neaparat candida. Partea buna e ca ai descoperit problema si dupa ce o tratati Mihu va papa fericit.

 

Hihi, deci sunt singura care a luat in calcul sexul ? [:-)))] Mi-am intrat in ritm destul de usor,m-am obisnuit sa fiu zombi asa ca sunt un zombi energic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! [:)]

Am intrat si noi de ieri in puseul de la 6 saptamani. Azi-noapte a dormit super, 6 ore legate, dar ziua de ieri am petrecut-o pe pat, cu o sticla de apa, telecomanda, telefonul si laptopul alaturi. Si azi petrecem la fel. [pk] [alcool]

 

 

RHa, da, se pare ca totul va fi bine. Vom vedea poimaine ! Voi ce mai faceti? Tot in puseu? Noi folosim unt de shea la fundulet. Am avut o tentativa de iritatie care a trecut in cateva ore dupa ce am pus unt de shea. Si lanolina e buna pentru iritatii. Cu ce o stergi la fundulet dupa schimbarea scutecului? Ceaiul de musetel este bun pentru spalat funduletul iritat. Daca ai cald in camera poti incerca sa o lasi macar 20 minute pe zi cu funduletul gol. Eu am tinut-o aseara dezbracata complet pe mine, burtica pe burtica. A adormit asa si dintrodata am simtit cum face pipi pe mine. [:-)))]

 

Adrya, am dat o cautare pe google si nu am gasit lapte praf SMA in farmacii. Cred ca e mai bine sa iei cu tine din UK. Stiu ca nu e bine sa schimbi haotic marcile.

mersi mult numai k problema e ca io nui dau praf e lichid si la avion nam voie decat cu praf offff nu stiu ce sa fac ca nu ias da praf ca asta lichid e mai bun decat praf
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RHan - e normal sa faca la 2 ore, de vreme ce scaunul are si parti solide cat de cat, adica bobitele alea...

K - nici eu nu ma gandesc inca la sex. la secretia vaginala nu mi-a iesit tocmai ok flora vaginala, asa ca acum fac un tratament ce mai dureaza vreo 10 zile, deci exclus. ma gandeam din martie sa reluam, insa numai bine incepe postul... nu ca am fi prea evlaviosi - Victoras a fost conceput in post, Sandra la fel - [soricel] important e sa ma simt bine.

 

dupa nasterea Sandrei cam la 2 - 2,5 luni am inceput activitatea, primele dati cam dureros, dupa aia f. bine, important e sa gasesti momentul oportun, mai ales noi cu 2 copii... [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...