Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori stralucitori de Ianuarie 2014 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, mamici!

Va multumesc pentru feedback, ma mai linisteste sa stiu ca sunt in limite, cat de cat. Acum nu mai doarme asa de mult la san, dar asta pentru ca acum o apuca framantatul.... Imi trage de san de zici ca vrea sa-l rupa de acolo si deja va spuneam ca am unul sensibil rau.... Intre timp, am petrecut o noapte cu gheata pe sanul sureros, pentru ca se intarisera niste zone si am citit ca e pentru ca a ramas lapte in el.... Am tras o sperietura....

Pe afara iesim si noi de o saptamana. Ieri a fost frumos tare, am stat o ora jumate.... dar azi mi-au inghetat mainile pe carut... Vreau sa se faca cald, sa stam mai mult, sa ne imbracam mai subtire....

Am inceput sa am niste dureri de muschi abdominali, inca mai e de tras cu cezariana asta.... Nu ma impiedica sa fac ceva, insa uneori e neplacut cum ii simt. Pentru ca atunci cand alaptez practic sprijin fata pe burta mea si de cand a inceput sa se si zbata la san.... [fri] Asa ca nu am gand de relatii sexuale, va spun sincer.

Acum nu va suparati, dar nu stiu cata pauza mai am si m-as intinde nitel. O seara linistita va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unamica, o imbratisare si un pupic din partea nostra!

Si eu mai simt un fel de nodului in sani, dar ii masez in timp ce Eva papa si se micsoreaza pana nu ii mai simt deloc. 

Si fetita mea m-a bombardează cu piciorusele,dar si cu manutele. Evident ca i-am taiat unghiile, inutil de altfel, pentru ca m-a zgariat pe ambii sani si pe fata atunci cand dadea agitata din manute si ma lovea cu pumnutii ei mici si dragalasi. [olala]

Visez si eu la primavara,dar mai avem putina iarna pe cap. Oricum, un lucru e cert: va veni si vremea calda...candva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebe este in plin puseu de crestere si nu are stare, plange, se zbate, mananca tot timpul este foarte agitat, ieri pot sa zic ca a fost prima oara cand am cedat un pic psihic..plangea in continuu in orice pozitie de dimineata pana in noapte tarziu...azi a fost mai bine..l-am tinut mai mult pe burta (asta pt ca nu m-a impins) si a plans mai putin.

 

K, sa stii ca noi am incercat..:D..insa a fost un moment foarte dureros pentru mine..probabil va fi mai bine in timp...asta este efectul pauzei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Laura, prezentam aceleasi simptome cum ai explicat tu - candida. Cum tratezi? ai fost la pediatru ti-a confirmat ca e candida, ti-a spus ce si cum sa faci ?

 

Azi si Andrei a fost tara morocanos si statea foarte putin la san, ma gandesc ca o avea si el problema asta, avand in vedere ca si gurita lui e albicoasa, si sfarcurile mele au niste puntulete albe.

Multumesc :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

k- eu am mai intampinat aceeasi problema, durerea, si dupa perioadele de post din timpul anului, plus ca nu stiu de ce dar sunt foarte stresata si nu ma pot relaxa..asa ca normal ca momentul nu prea are cum sa fie prea placut...totusi ma gandesc ca la voi cele care ati avut nastere naturala este si mai nasol, mai ales daca ati fost cusute si probabil nu exista atata elasticitate in zona...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...