Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Herpes


Recommended Posts

Direct la farmacie ma duc si dau iama in uleiurile lor. Sper sa aiba si la mine acelasi efect ca la tine, multzam fain de tot.

De la DM l-am cumparat si eu. Tot de recomandat de Rall pt altcineva. Deja imi aparuse dar tot mi-am dat  si in 2 zile a disparut. Si la mine a mers. 

Edit ca am uitat. Mai este si zovirax crema. dar numai pt atunci cand iese hepesul. De a doua zi deja te dai degeaba. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Am incercat uleiul aseara si parca a stopat arsura aia super iritanta. Oricum la ce soi rau sunt eu la bube ... nu doar ca o racai ... si ajung sa-mi se duca bucatele de piele de pe buza ... dar ma si tine o mie de ani, peste o saptamana cu buza sparta.

Pun plasturi pentru ca in timpul zilei am sedinte cu clientul, am de vorbit cu lume si se vede cam nasol cu buza sparta. La un moment dat ... candva zoviraxul avea la mine un efect super rapid, dar nu am mai gasit fix zovirax, am cumparat aciclovir cica l-ar inlocui cu acelasi efect ... dar la mine nu.

Imunitatea e ... ca la sfarsitul iernii, dupa o perioada grea, pe un fond deja obosit de atata lupta ba cu vertebrele fisurate, ba cu un ficat suparat ... diverse. Nu cred ca imunitatea este in cea mai buna forma, desi iau vitamina D ca doar stau in tara cu 2 ore de soare pe luna si sunt campioana la mancat citrice ...de fapt reprezinta cam jumate din hrana mea.

De luat diverse pilule, pilulitze si altele intern .. nu o fac, cel putin nu in timpul tratamentului pentru ficat. Tinctulra de propolis, uleiul, aplicatiile externe sunt altceva si nu ma afecteaza la fel de tare ca medicamentele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...