Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

EU NU AM CHEF DE NIMIC ,MA DOARE SPATELE DE MA OMOARA INCET SI SIGUR.

DAVID E FF ACTIV STA IN PICIORE FACE CITE UN PAS SI CADE IN NAS ,UMBLA TOATA CASA CU UN PICIOR SUB EL E TARE COMIC,DIMINEATA MA TREZESTE INTRE ORELE 4 SI 6 CIND E SOMNU MAI DULCE [batcap]  [batcap]

PAULA BAFTA [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

DELIA R NU TE RETRAGE DRAGA ,SUNTEM O MINA DE FETE RAMASE AICI  [flo2]  [flo2]  [flo2]

OXIGEN  SI EU SUNT DE ACEEASI PARERE CU FETELE IMI PARI UN OM TARE BUN [flo2]  [flo2]

MARIA CUM E VICTORIA IA TRECUT?????? [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATA....

De cand nu mai scrie Bety eu sunt cea mai 'tanti' de aici... am multe probleme care sigur nu va intereseaza... [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2] ! Ma scuz doar ca sigur nu adresez la timp un cuvant bun, desi in minte vi-l adresez (spre ex nu am felicitate-o pe V cand am vazut poza in care plecase  de pe salteluta si de covor, Oanei nu I-am spus pana acum cat de dragut este M si ca imi place mult de el [flo2]  [flo2] [flo2] ). 

Si ieri a fost M fff agitata,dadea parturi si plangea ufff iar I-am dat infacol, espumisan si bifido baby! Aseara ma durea spatele jos de aveam senzatia ca imi 'pica' rinichii.

Deci... noi ca familie in general primavera, vara, toamna cautam sa iesim din casa pt ca in general eu am nevoie de relaxare mai ales psihica. Am spus ca daca nu-I sotul in delegatie si nu are C program (caci este in timpul scolii) vin sa va vad, chiar daca cred ca nu sunt persoana cu care doriti cel mai mult sa va intalniti! [flo2]  [flo2] [flo2]  Adica chiar nu-mi propuneam sa stau la aceeasi pensiune cu fetele, macar cateva ore pt niste mici discutii si poze cu copiii. Oxi, Maria eu tot sper sa am o poza u copiii nostrii impreuna!

Eu venind si cu C... ma gandesc sa-I ocup si lui timpul cu ceva indiferent unde mergem, sa aiba si el o ora in care sa vada ceva ce nu a vazut, sau sa faca ceva sa-l incante!

Ele- din motive personale care mi-au afectat psihicul rau nu am mers la Iasi la facultate! Totusi acum ceva ani am revizitat Iasiul si inca l-as mai vizita daca as avea ocazia(sa merg la Sfanta Paraschiva, sala pasilor pierduti, copoul si multe alte amintiri).

La sfarsitul lui iunie ajungem o seara la Sinaia, si daca nu esti plecata, daca nu ai aniversari sau alte ocupatii... poate ne plimbam cu copiii prin Sinaia! [flo2]  [flo2] [flo2]  

[batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  am uitat ce ati mai scris [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  sper sa pot sa revin dupa ce recitesc 

 

aaaa YVY - si C credea ca ma distrez eu acasa fff muult si bine cu M, a durat ceva pana si-a dat seama ca nu-I chiar asa! Sa mai spun ca in prima luna cu M acasa lui ii dadeam limonada cu biberonul [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...