Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Teo ma innebunesti cu dulciurile tale!!!!

Cu spatele la cat robotesti ce te astepti?? mai ia o pauza...

 

Catalina  nu cred ce spui tu acolo...Adica de ce sa nu ne placa sa te vedem?? crezi ca anumite persoane sunt mai VIP-uri si altele nu??  Am mai scris, toate suntem mamici, ne plangem de oboseala, de dintii copiilor, de barbati..asa ne-am gasit aici.

Iar eu din lipsa de timp de multe ori sar peste politeturi...dar fetele (sper) ca ma inteleg.

 

Cand vii in Sinaia ne auzim. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

catalina arunc..arunc cu prajitura in voi [:-)))] [:-)))] [:-)))] ..ma apuc de [buca] [buca] [buca] ..deja mancarea am pus-o la foc , am culcat-o pe ilinca tare maraita mai este si acum ma apuc de prajitura cat apuc ..o voi face pe etape..

 

maria eu sincer nu m-as duce la medic pentru asta si mie mi-a luat ceva timp sa se stabilizeze menstruatia..nici acum nu este ca si inainte..deci ai rabdare..dar daca simti ca e nearegula du-te..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu chiar stiu ca ma voi plange curind de kg mai ales ca vine vara [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  

olimp, teo multumim de praji

 

na, am avut un vaucer de 200 lei cumparaturi de pe emag, si astia nu prea ne mai lasa sa luam ce vrem, din lip[sa de timp si pt ca nu stiam ca putem lua numai ce ne lasa ei nu am incercat sa luam pana acum (vaucerul expira in 22). M-am mai si certat cu sotul ca sa luam una sau alta si acum nici ce doream eu, nici ce dorea el nu se poate lua [batcap]  [batcap] [batcap]  

sa mai spun ca desi am super incarcat week-endul mai avem sa facem un circuit electri pt fizica [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  si n-am gasit la electrice ce dorim 

cireasa de pe tort este ca ma pregatesc sa merg la un lidl ce s-a deschis azi in zona, si desi nu vreau sa iau mare lucru.... preventive imi iau un ruxacel in care sa car un iaurtel????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...