Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

deci teo m-ai dat pe spate cu hribii tai ..iubesc ciupercile ( cele comestibile ) nu ce am eu acum intre picioare [:-)))] [:-)))] [:-)))] [batcap] ..

 

cred ca candida asta am facut-o de la latex...am simtit eu ca doamnei mele nu-i prieste cu gumita dar chear asa de urat sa faca .. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele-superbe fete ai, am mai spus si o spun

Delia- un pusi apasat si tie si lui L si mai hai pe aici

Se vede ca nu-s normal.... ce m-o fi apucat sa merg cu copilul ca se deschide un lidl??? nici n-am stiut ca avem atata lume in cartier, nici loc de parcare nu era??? M-a luat frica de virusi si in general eu am iesit cu M cam peste tot la cumparaturi, dar acum era fff multa lume! Asta e, am luat pliantele pe saptaminile urmatoare si am plecat [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  

Olimp- emagul, ca emagul... dar mi-e groaza de circuit, doar C nu are bani la el si nici nu iese prin magazine de profil sa cumpere. Profa oare chiar nu-si da seama ca ne da noua ca parinti de lucru???

 

azi m-ati dat gata cu ce gatiti [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2] DELIA hai spune ce tort/praji ai facut 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma amuz de cand va citesc. Sunteti fenomenale. Nu mai zic ca m-ati omorat cu prajiturile. Deja saliveaz. 

 

 

cred ca candida asta am facut-o de la latex...am simtit eu ca doamnei mele nu-i prieste cu gumita dar chear asa de urat sa faca .. [batcap]

Olimp, asta a fost super tare. Am ras cu lacrimi [:-)))]  [:-)))] .

Adevarul este ca, si eu prefer fara prezervativ, nu il suport. Dar nici bebe 2 nu vreau, deci imi lipsesc cateva tigle la mansarda:)))

 

Despre intalnire, va spun din toata imina ca tare mi-ar face placere, dar sincer, singurul lucruu care ma face sa ma mai gandesc daca vin sau nu, e parte finaniciara:(. Oricum, pana atunci mai este timp, si poate poate vin si eu sa va vad. Daca nu, cine stie, cu alte ocazii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...