Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele, ai niste fete minunate. Nu cred ca am vazut copii mai frumosi decat la noi in odisee. [il]  [il]  [il]

Catalina, multumim de apreciere. Sa nu mai zic ca eu m-am indragostit de ochii Mariei. Am o slabiciune pentru ochhisorii verzi si albastrii. Si voi aveti niste copii minunati.

Delia, hai inapoi. Nu mai pune toate lucrurile la suflet;;). Suntem o comunitate si e normal sa fie pareri diferite, in toate subiectele, pentru ca suntem caractere diferite. Pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu tot cu domnita in brate

Oana- [flo2]  [flo2] [flo2]  multumim, am fost joia trecuta la service cu M si a plimbat-o sotul in toata cladirea, un coleg a admirat-o mult pe M si I-A spus sotului ca-s frumosi copiii cu ochii vinetii, sotul ii spune, da cu ochii albastrii, colegul ia spus din nou ca are ochii vinetii, na si a tacut sotul ca noi nu stim de ochi de culoare vinetie

Olimp- pusi sa treaca 'buba'

Paula- pana la urma de unde ai luat papucii??? din ce magazin?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata am terminat desrtul..acum e la rece pana vine sotul am sa-i fac o poza diseara si va trimit cate o felie virtuala , am si eu emotii daca va iesi caci nu am mai facut niciodata..acest tip de desert..

 

cata parca incepe sa fie mai bine..ma refer la senzatia de mancarime ..ma tot tencuiesc cu crema ..

 

am culcat-o goanga , am treminat mancarea , gata pe ziua de azi pot sta sa rasuflu linistita

 

am uitata sa va zic , ieri i-am facut spanac,,l-a papat , azi am gustat piure de cartofi cu carnita..si asta la papat..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OLIMP AM RIS CU LACRIMI [:-)))]  [:-)))]

MARIA MULTUMESC PENTRU RETETA O FAC MIINE DIMINEATA [flo2]

VREAU SI EU O RETETA DE PRAJITURA,TORT CU IAURT CINE STIE?????MULTUMESC ANTICIPAT.

ELE MAI  DAT PE SPATE ,CE FETE FRUMOASE AI ,SI SUNT ASA DE DIFERITE CA ASPECT FIZIC NU ZICI CA SUNT SURORI [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...