Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cata si eu ca si maria zic..daca nu dorm noaptea sunt cheauna peste zi si cu chef de harta..

 

legat de bubu meu , nu prea am multe alternative am citit pe net cam ce pot lua cu alaptatul meu si am gasit clotrimazol sau canesten gin..m-am uitat pe prospecte sunt acelasi lucru doar produse de producatori diferiti , clotrimazolul este 7 lei iar canestenul 30 lei..asa ca am luat varianta ieftina ..e pe spectru larg de fungii si alte balarii..parca e mai bine dar trebuie insistat..

 

chear asa delia ? [flo2] [soricel] ..hai la o poveste..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi!... sau mai bine zic buna seara!

 

n-am mai apucat sa scriu zilele astea ca am fost cu finutzii nostrii, au fost in tara cateva zile si am petrecut cu ei.

 

acum suntem la munte,e ziua cumnatului .suntem 14 adulti si 9 copii, cel mai mare are 7ani, iar Mirunica mea e cea mai mica. va povestesc cand ajung acasa cum a fost, momentan e ok..acum foarme M. de o jumatate de ora, majoritatea dunt plecati la masa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Olimp , eu Aștept papuceii de la tikki pt exterior. Asa scrie pe site ca asta urmează. Sa-i poarte sănătoasă. Mie îmi pare rău ca nu i-am descoperit mai repede si la Raul. I- am luat si lui o pereche, dar fac doar pt copii pana la 5 ani.

Cat despre candida, nu tejuca. Eu nu am scăpat de ea 5 luni si 3 ginecologi. De abia, o dr bătrâna m-a nimerit cu tratamentul. De atunci nu mai iau antibiotice decât daca sunt pe moarte. [batcap] . Dar m-am distrat, ca am văzut postarea ta pe grupul de mămici si jur ca nu m-a dus capul de unde latex. Eu m-am gândit la costum din ăla de latex, sti, ca in filmele cu sado maso  [:-)))]  [:-)))] . Si ma gândeam ca ce ti-o fi venit sa te îmbraci in el [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...