Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor [flo2]

 

ele ce repede unul dupa altul...la noi inca nu a iesit al doilea de jos si pe 1 a spart primul...

 

paula si la noi e chin mare cu ei..aseara i-am dat si eu nurofen a adormit linistita..dar roade tot ce prinde si o vad cum freaca in locul cu pricina..legat de capsat ma capseaza cateodata cu dintisorul cand suge asa cu ciuda sa se calmeze..

 

cum stai cu laptele ? eu nu stiu ce sa mai cred ieri ilinca nervoasa pe dinti nu avrut sa suga pana seara cand i-am dat nurofen...a trebuit sa ma mulg explodam..oare cand se stabilizeaza lactatia asta la mine , tot cu tampoane dupa mine si improsc ca si stropitoarea laptele.. [batcap]

 

bubu da e dintisor fierstarul !!!..

 

lidia si eu as las-o pe ilinca desculta sa invete sa mearga dar e iarna si trebuie sa-i protejez piciorusele..

 

 

la noi e tare rau cu bunica sotului e tot la terapie intensiva de ieri nu mai vorbeste , si cand o face vorbeste doar aiureli , s-a umflat toata pana sus..cred ca nu o va mai duce mult , nu doarme ..desi o sedeaza ..groaznic..

 

teo [flo2]

 

azi fac friptura in cuptor ( e asa de bine singura acasa, fara ai mei si bunicaaa !! )..fac o tarta de prune..si mai vad..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, si eu sunt la fel cu laptele. :D

Bubu, si la noi tot ca un fierastrau e dintisorul. Acum a mai crescurt si cand prinde degetul meu, ma composteaza tare de tot.

Si eu sper sa mai dureze pana iese celalalt, abia s-a linistit de la asta.

Si eu sunt chiauna de somn, Nu stiu ce a avut azi-noapte ca s-a trezit des si m-a tzocait la greu. Si ieri noapte la fel. Eram rupata de somn aseara, ieri a fost o zi plina, da' de unde sa pot dormi daca gaza nu ma lasa...

Ieri am avut o zi tare frumoasa si am iesit la plimbare. Tare ii mai place la aer. A dormit bustean. Azi e inorat, si rece, nu stiu daca mai iesim. 

Un week-end placut va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paula ..am iunteles cu sanii..ok

 

legat de carnita trebuia sa pui ceva de referinta langa o lingura , lingurita asa nu-mi dau seama cat de mare e gogoloiul..eu nu contorizez cata carne ii dau cam de 3ori pe saptamana sau 4 ori..si cantitativ cam cat o pruma medie este bucata..

 

si eu am facut pachetele mici si le decongelez si il fierb cu supica de zarzavat..care o fac cu o bucata de carne de la gaina batrana doar pentru gust..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp la Denisa nu au iesit asa rapid unul dupa altul. Dupa plansul din 5 in 5 min azinoapte prin somn am zis ca e nasoool. Dimineata o cautam in gura..dar nu era iesit. acum este. Doamne ajuta!!!

 

Maine am o intalnire importanta la birou..sper sa dooorm macar 5h. Altfel o sa ma balbai si nu o sa gandesc limpede.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...