Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

Hello

 

Si la mine a luat-o razna productia de lapte si dau vina pe Sebi ca nu e constant in treziri noaptea, cateodata are 2, alte dati are mai multe si atunci sanii mei sunt bulversati. Nu va zic cum eram cand s-a trezit prima data la 6, explodam si lui nu ii era foame  [batcap]

 

Si eu m-am chinuit cu un pui azi, imi e rau acum.... ce simplu e cand iei gata impartite bucatile, piept la piept si pulpa la pulpa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lidia, si eu tot cude i-am dat fructele. O singura data i-am copt un mar si o para dar mie mi s-au parut prea dulci la gust si nu i-am mai copt de atunci. Doar dovleac ii mai coc.

Ele, felicitari pt dinte. Bine ca a iesit si poate doarme mai linistita. 

Paula, si eu tot asa putin ii dau la o portie de carnita. Eu am gaini in curte, si cand am pregatit pentru noi, am oprit pieptul, l-am facut fasii mici si l-am congelat. Dar ideea ta e mult mai practica. O voi incerca si eu. Eu i-am mai congelat si ficatei si pipote pentru atunci cand ii voi incepe sa-i dau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu a aparut nici o "bona" din senin ..si cica maine serveste cresa. In prima faza pana la 12...asa s-a hotarat la consiliul de familie.

 

Pfuuu....nu vreau sa vina ziua de maine, vreau sa apara din pamant din iarba verde ceva pt Irina . [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele nu pot decat sa-ti tin pumnii ca si oxigen ..sa fie bine , sa treaca repede fara emotii pentru tine si fara peripetii si evenimente traumatizante pentru irinuca.. [flo2]

 

iar extra..minim 5 ore de somn..legate [flo2]

 

lidia eu prima data i-am dat mar crud..apoi copt apoi la abur..acum ca si paula cum apuc , cum am chef [alcool]

 

oxigen asa patesc si eu cu sanii , cum isi schimba ilinca ceva in program cum iar ma da peste cap cu toata productia...aseara am muls in 3 minute asa ca sa detensionez situatia 70 ml..i-am dat apoi ilincai si surpriza i-a baut.. [batcap] ..si apoi a si supt..cine o mai intelege pe fetita asta ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...