Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oh Maria mititica de ea. Sa treaca repede aua.

 

Buna Yvi. Cum mai sunteti?

 

Ele eu ti-as recomanda sa mergi la medic sa dea el un verdict. Eu am avut asa ceva acum vre-o 3 ani, s-a inrosit, nu mai manca asa ca am zis ca nu e conjunctivita si am stat ca trece. Pana a inceput sa doara. Cand am ajuns la medic era deja infectie urata, a durat 2 saptamani pana mi-a trecut, plus ca am lucrat si am functionat numai cu ochelari de soare.

La mine a fost pe fond de stres, tocmai aflasem ca am noduli pe tiroida si trebuie operatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicaa am uitta sa-ti spun ca..e minunat coltisorul tau... [flo2] ..

 

paula [flo2] [soricel] ..pentru lucuta ..

 

maria ..2 intepaturi ?

 

ele..eu as cere o parere avizata la ofalmolog...daca tot ai drum pe acolo nu strica sa vezi de ce ?

 

yvy ..ce mai fac copiii?

 

eu ma simt tare rau sunt sfrasita cred ca dieta ma cam pune cu rotile-n sus..asa ca voi face pauza si reiau de la 1 martie..efectiv ametesc cand vreau sa ma misc sa nu mai zic de palpitatii si rau , sfarseala..mi-am luat vitamine si stau cuminte pana la 1 martie ..apoi reiau sa vad ca sunt mai binisor..

 

ilinca e maricica patruleaza in 2 picioare toata camera binenteles se sprijina cu manutele de mobila , cateodata se tine doar intr-o mana..e o figura..cred ca ar putea targe un dans cu Lucuta..vad ca si el este topaitor.. [pk]

 

care dintre voi ati dat spanac , eu vreau sa incerc dar nu stiu cum sa-l fac , eu nu manac spanacul si nici nu stiu cum sa-l fac .. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, am inteles acum de ce inteapa de doua oi. Sa treceti cu bine si sa nu faca febra. Daca dr spune ca e bine pentru varsta ei, atunci inseamna ca asa e. 

Acum m-ai pus pe ganduri. Mihai avea 6 kg la 2 luni, iar la 6 luni avea aproape 9800 kg. Nu o fi prea gras? Mai e vreo steluta asa pufoasa?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...