Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

Ele, e bine ca din cand in cand mai poti lucra de acasa  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Monica, sa treaca urechea repede! Ma bucur pentru mancacios

 

Oana, inseamna ca eu sunt norocoasa cu soacra practic inexistenta. Ultima oara m-am conversat cu ea de Sf Mihail si Gavril si probabil ma va suna luni ca e ziua mea... noi asa vorbim  [soricel]

 

Eu nu am probleme mari, dar tot imi vine sa ma plang de oboseala,... sa nu ma alungati pentru "problemele mele",.... asa e cand omul e obisnuit cu binele, e greu cand da de putin greu. Dupa 6 luni si inca nu m-am obisnuit cu trezirile peste noapte  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oxy, stiu ca nu e bine ce am facut...ca dorm cu ea in pat, dar ma terminau trezirile la o 2 ore si sa stau in capul oaselor, apoi pana adormeam se trezea matza si eram zombi toata ziua. acum in mare doarme ok pe canapea, dorm si eu desi suzetata la greu uneori, dar sigur de 3 ori ii dau tzitzi. nu stiu cat mananca din toate suzetirile astea, dar o data sigur mai baloteaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi raportam inca un dintoc:), Asta a fost mai "cuminte" si nu mi-a chinuit puiul prea tare.

Oxy, esti o fericita ca soacra nu te streseaza. Bine, parca e mult prea indiferenta, dar decat ca a mea, mai bine lipsa. Off, tare mi-as dori sa stam singuri. Pur si simpu simt ca NU MAI POT!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-au placut scolile. Cat costa cea privata? Pe unde se invart preturile?

 

La multi ani, Sebi!

Multumim frumos mami pentru urari.

 

La scoala privata pentru clasa pregatitoare costa 800 lei/luna la King George scoala primara internationala. Pentru clasa I costul se schimba la 1000 lei/luna Daca optam pentru scoala de stat dar cu after school la King George ne va costa 750 lei. Diferenta nu este mare intre ele de doar 50 lei. Au invatatori buni si la scoala privata asa ca nu ma tem... avantajul este ca nu mai se plimba cu microbuzul sau masina insitutiei., pe cand daca o inscriem la scoala de stat este schimbul acesta de la scoala la locatia unde este after school, adica la King George.

Vom vedea ce hotaram, va fi o hotarare greu de luat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

la multe lunite sarbatoritilor !!!!!

 

ele [flo2] ..of...

 

monicus intredevar grea decizie mai nales ca ti-au lasat gust placut ambele institutii scolare..

bafta la tort..sunt curioasa sa-mi spui cum ti-a iesit..

 

mersul de-a busilea cu spatele..ilinca nu stie decat in fata [:-)))]

 

pe noi ne chinuie gingiile , celalat dintisor dar inca nu a spart ginguta se misca tare greu...

A iesit bun tortul.. si am poze cu tortul si cu stelutza care isi infinge manutzele lui scumpe in tort.. asa nostim a fost.. ca abia am apucat sa fac poze repede inainte sa isi introduca manutzele in capodopera mea. Sotul si fimea au fost incantati de reusita ... mi-a spus sa mai fac.. asa ca mami olimp ,.multumesc de reteta..

 

MMM ce bun este.. va trimit din suflet o felie de tort virtuala cu ocazia zilei lui Sebastian.

 

 

Este o decizie grea.. asa ca o inscriem si la stat si la privat sa ne ocupam locul si atunci vom decide ce vom face.

 

Offf sa treaca mai repede durerea... nici noi nu suntem departe de ce inseamna balutze... cred ca ne paste in viitorul apropia incisivii laterali... deja este umflat bine si tare il mai supara gingia de sus.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...