Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata [flo2]

 

ele ce rau imi pare..sa se refaca repede , nici nu-mi imaginam sa ii tina pe copii asa in frig la o cresa privata..mi-i se pare de neinteles..

 

cum e acum irinuca e acasa sau ai dus-o la cresa ?

 

paula ghinion daca ai baieti..trebuie sa cumperi martisoare..noi am scapat cele cu fete !

 

noi bifam o noapte..cu sculari din ora-n ora..si de la 4 45 pana la 6 cu povesti.. [batcap] [batcap] [batcap] ..sper ca maine sa revina la obiceiuri mai bune..oricum inca nu a erupt dintisorul..si tare o chinuie..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA [flo2]  [flo2]  [flo2]

LA NOI IN ZONA BUCOVINEI FATA  PUNE  MARTISOR LA BAIAT SI BAIATU DA CADOU DE 8 MARTIE [batcap]  [batcap]  [batcap]

MONICUS [flo2]  [flo2]  [flo2] ASTEPT SA-MI DESCARCE SOTU NISTE POZE SI PUN CU DRAG.

 

nu stiam ca este tocmai invers... si se respecta intocmai obiceiul?

|Abia astept sa va vedem... cum cresteti.. pupam dulce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

azi nopate am dormit amandoua s-a trezit doar la ora 6 dimineata de aseara de la 21.30..poate nu au scait-o dintisorii cine stie..si apoi nana pana la 8 acum se joaca..

 

mi-au intrat si mie banii pe alocatie si indemnizatie..in sfarsit.. [soricel]

 

ieri am iesit la plimbare..am stat 4 ore caci ilinca s-a gandit sa doarma de 2 ori in carucior 1 ora chear cum am iesit , apoi sa se uite la oameni inca o ora si apoi iar 2 de somn..am venit acasa rupta de oboseala dupa atata plimbare caci nu-i place sa stea carucioirul intr-un loc ..doar in miscare functioneaza cu somnul odihnitor..nici daca stau pe banca si misc caruciorul simte ca ceva nu este cum ar trebui.. [batcap]

 

ele [flo2] ..cum sunte-ti ?..e mai bine irinuca ?

 

si ilinca tot tuseste de aproape o luna dar nu are nimic la plamani..ma gandesc ca este o reactie alergica la dintisori..altfel nu-mi explic tusea..mici , febra nu are..

 

teo deci pe la voi o mana spala pe alta..si fetele si baietii se cheltuiesc in martie [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...