Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara,

Ele- si Maria a tot plans dupa iesirea celui de-al doilea dintisor de jos... si eu dau vina pe dintii de sus [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  am oboist caci plange si prin somn noaptea, in curand cred ca o sa plang si eu de oboseala

Teo- ciorba de burta n-am mancat niciodata dar as manca, chiar am rugat=o pe soacra=mea sa-mi dea si mie cand mai face. Soacra-mea s-a scuzat ca nu stie cand va face ca nu I-au adus aia burta (probabil locul de unde cumpara) dar I-am spus ca asa cum n-am mancat pana acum pot sa mai astept si un an pana face

In seara asta am pasat-o pe M la soacra-mea si sper sa ma odihnesc!

Pup toate fetele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! 

A venit primăvara! De când o astept!

 

Se anunța o zi, o săptămana de rahat...si efectiv nu stiu ce sa fac.

Raul a început de luni grădi si cum era de așteptat de joi e cu muci si de azi noapte si Luca. Nu pot sa zic ca am fost luată prin surprindere, ca ma așteptăm la asta, dar tb sa recunosc ca si speram intr-o minune.poate,poate scăpăm.  Ei, da!! [smulgpar]  [smulgpar]

Si nu stiu ce sa fac! Sa-l țin pe Raul acasă iar, pana se fac bine amandoi sau nu...

 

Deci Olimp, după ce trec dintii, urmează colectivitatea si partea cea mai grea de panaacum...Răcelile continue si repetate. [alcool]  [batcap]  Faptul ca se dau cu fundul de pământ e chiar simpatic si drăguț pe lângă altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

a venit primavara  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif] 

 

sun odihnita tun am dormit 9 ore jumatate fara intrerupere..am si uitat ce bine este.. [soricel]

 

deci paula sa inteleg ca tot vor venii valuri de problemute..imi pare rau sa aud ca iar o luati de la capt..of mucii astea [batcap]

 

[flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]  la toate fetele !!! si martisoare.. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...