Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monicaaaaa..trecand peste faza cu urechea (nasoala, sanatate multa) eu vin la tine la botez....suna fantastic ce ai insirat acolo!!!!!!!

Oana si noi  la fel, doi dinti jos si nopti nedormite. Bine merci pt ea ca se odihneste ziua...dar eu robotesc!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si o primavara frumoasa la toata lumea! [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  

Am mai lasat-o pe M inca o seara la soacra mea si ma voi bucura de inca o noapte dormita [:)]

Monicaa- bine ca ti-ai revenit, si in alta ordine de idei vin si eu la botez [:)]  [:)]

Oana- eu doar presupun ca M plange din cauza dintilor de sus, ca altceva nu stiu ce ar putea fi, am fost cu ea si la medic sa exclud durerile de urechi

Ele- asa face si M, dupa ce de la 2 sau 3 noaptea tot plange in somn dimineata de la 8 sau 9 doarme un somn de vre-o 2-3 ore neintoarsa!

Olimp- multa putere sa treceti cu bine peste toate [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  

Paula, Yvy-sanatate muuuuulta [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup! [flo2] pe 22 martie. si va primesc cu mare placere.

o sa fie casa plina, abia astept. vine bunica, sor'mea, in rest sunt invitati prietenii nostri romani de aici si vecinii (care vor avea soc cultural distractiv dar sunt nemti simpatici si deschisi la minte)- deci atmosfera familiara. copii ii bag la etaj, au tv, camera Clarei si a lui Sami ptr joaca si daca e frumos afara si curtea, leagane, de ei scapam. eu am 20 si 21 am liber.

ma mai serbez si pe mine ca am ziua pe 20 dar asta duminica cu nasii si familia la un restaurant portughez.

pe 20 an zis ca bag un program de cosmetica si bibileala si apoi vin acasa si prajesc chiftele. [:p] dar n-are nimic, o sa fiu al naibi de relaxata in fatza aragazului.

va fi nebunie curata dar eu sunt in elementul meu cand trebuie sa organizez si optimizez procese. si cu ajutorul mamei si a lui iubi care si-a luat si el liber sa faca pe soferul o sa iasa bine. abia astept!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in seara asta mi-a adormit Clara la televizor. o strigam sa vina sa se spele pe dinti si nimic.

draga de ea, a mai avut azi si innot si se pregateste de examen, face rezistenta ca trebuie sa innoate 25m si momentan e pe la 18 si apoi am carat-o 4-5 ore prin mall. a picat ca musca in lapte. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, mi s-a facut pielea de gaina cand am citit ce dureri ai indurat! Sa te faci bine si sa uiti repede de experienta asta urata. Vb Elenei, vin si eu la botez ca tare suna bine meniul:D. Sa aveti un botez frumos si exact cum ti-l doresti. Sa faci multe poze sa va vedem si noi:p. Multa sanatate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...