Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

multumesc fetelor

 

oxi ..aveam de ales intre canesten gyn si clotrimazol ..ele se pot administra si in sarcina si in alaptare , ei bine am citit pe net prospectul la ambele si sunt aceleasi lucru doar produse de producatori diferiti , canesten este 35 ron iar clotrimazol 7  ron ..deci am luat clotrimazol....si gata bubu , o data cu menstruatia s-a dus si bubu , vad ca a functionat si peste menstruatie..

 

monicus..suntem bine , resemnati de ceva vreme , pe undeva am rasuflat usurati ca s-a produs tragicul eveniment dar era un chin pentru ea , sedata si cu toate organele vitale in colaps , deja nu mai elimina urina de ceva vreme se umflase rau de tot si a cedat cu tot tratamentul....sti cateodata te rogi da DD sa faca liniste peste suferinta , e dureros indiferent de varsta [pe care o are persoana dar trebuie sa fim si realiti ...

 

avem noroc caci cei de la spital au contract cu o firma de pompe funebre si ei fac totul inclusiv scot si banii de la primarie de ajutor de inmormantare, din care isi retin cheltuiala restul il dau inapoi...inclusiv masa o organizeaza..asa ca e bine ca nu avem umblatura...prea mare..e mai bine asa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!!

Olimp condoleante! Indiferent ca era batrana, tot rau suna.

Irina azinoapte a fost mai linsitita. Mucii nu ii mai curg, se mai infunda , o aspir dimineata si seara.

neaparat tre sa o caut in gurita...parca vad ca ma mai trzesc cu vreun dintoc..de regula cand se linisteste la maraieli inseamna ca i-a spart.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...