Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Teo multumim si noi de cafea!

 

Maria-ce fain de tine, adica as prefera sa dorm si eu mai multe nopti intregi si mai rar sa ma 'frece' in cate o noapte [pk]  [pk] [pk]  

Eu acasa... ce sa spun emotionata, am o groaza de programari si o casa care se cere 'curatata'... si eu stau si ma bucur de copii. M ieri s-a adresat clar lui C cu Ca.. ce sa spun s-au emotionat si C si soacra-mea, e drept ca il striga mai demult dar eu o puneam pe seama unei nimereli. Azi dimineata M l-a pupat pe C , ooo ce emotionat a fost C. C ii tot spune Mariei cat de mica si de slaba a fost (cand C a vazut-o pe M I-au dat lacrimile, si I-am citit disperarea ca este asa mica).

O sa incerc sa ma interesez si de un loc la cresa desi sotul mi-a spus ca soacra-mea ne asteapta la vara cand ne intoarcem din concediu la Ruganesti (un sat la 2 km de Odorheiul Secuiesc si sa o lasam pe M cu ea). Dupa 10 martie pleaca soacra la sat si uhh... nu ma simt chiar bine ca nu mai am la cine apela.

Azi am pus o plapuma pe jos si am lasat-o pe M sa se joace intr-un spatiu mai mare si cand am plecat din camera ma gandeam sa nu plece la plimbare spre un incarcator [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  

Sanatate multa la bolnaviori si sa avem o zi frumoasa [flo2]

Pun cateva poze, cum am fost si cum suntem

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...