Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor!

 

Cata, ce copii frumosi ai! sa-ti traiasca!

 

Teo baga cafea ca este a doua noapte franjurata...Miruna e infundata intr-o nara si o tratez cu apa de mare, dar noaptea se mai infunda si nu poate respira klumea. Aseara am reusit s-o culc cu chiu cu vai la 23:15 si pe la 3 s-a trezit si a trebuit sa-i puna apa de mare. nu vreti sa stiti ce bocete...noroc ca acum se calmeaza repede.

Va pup si sper sa ne facem bine reepedeee. Sanatate puiutilor bolnaviori, dc sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor [flo2]

 

numai fete frumoase am vazut in poze ..maria , miruna.. [flo2]

 

am terminat un capitol din viata bunicii sotului meu , azi am fost la inmormantare , am scapat ..zic asa ca e mai simplu de spus asa , a trecut...sa o odihneasca D-zeu..

 

noi mai avem un dintisor..deci avem 2 acum..la distanta de o luna unul de altul i-au iesit dintisorii , ma gandeam eu caci a fost mai agitata noptile trecute ..se pare ca acesta a fost motivul..

 

altfel suntem bine..

 

paula felicitari pentru kilogramele duse !!!

 

ele cum este micuta ?..si noi am inceput sa-i dau si alt sirop de tuse..tot tuseste dar muci nu are , febra nu ..la plamani nu..dar nu mai trece ..sper ca acum sa treaca .

 

nu asm prea apucat sa citesc..pup toate fetele...fara suparare..

 

catalina ..pupam ochisorii albastrii ai minutei !

 

nu mai stiu ce am citit acum sunte pe fuga ilinca vrea sa scrie si ea... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...