Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!!

Bubu- frumoasa fetita ai! Sa-ti traiasca! In poza erati la munte?? Intreb si eu caci niciodata nu m-am dus la munte cu haine asa mai de gala (cizme cu toc.. etc)

Maria- frumoasa foc printesa cu ochii verzi! Sa va traiasca si sa va bucurati de ea! Intimplarea cu descoperirea mobilului imi adduce aminte cand eram mica si sora-mea cu prietena ei (cu 5 ani mai mari ca mine) au descoperit cadourile de mos si m-au pus pe mine sa-I arat mamei ce au gasit [help]  [help] [help]  [help] eu am fost certata ca umblu peste tot. 

Olimp- felicitari pt dintoc, din pacate nici M nu s-a linistit dupa iesirea ultimului dinte [batcap]  [batcap] [batcap] . Cat despre alaptat si eu spun sa incerci cat mai muult timp, vorbesc aici prin prisma faptului ca o sa am tot timpul un of in cap ca n-am reusit cum mi-am dorit sa-mi alapez copiii. 

Monicus... mai spune ceva de voi

Ele- spune macar cum se simte Irina

Oana- uf... nici sotul meu nu m-ar surprinde cu un mobil, dar uite asa am invatat sa-mi iau ce-mi place fara sa astept sa observe el.

Oxi- chiar doream sa te intreb ce tratament ia Sebi! Pupam baiatul sa-I treaca repede!

Multumim de cuvitele frumoase adresate copiilor mei [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2] m-au emotionat! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

MARIA AI O SCUMPETE DE FATA [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

OXIGEN SANATATE LUI SEBI [flo2]  [flo2]  [flo2]

OLIMP ASA A FACUT DAVID SAP TRECUTA SI AM CREZUT CA NU MAI VREA TITI SI ACUM MA STORCE DE LAPTE [flo2]  [flo2]  [flo2]

EU AM UN SOT PREA ATENT IMI IA PREA MULTE [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi- si C cauta dupa cadouri, nu mai am idei unde sa le ascund, cauta si la soacra, si in masina cred ca-I in stare sa cotrobaie si la vecini in casa [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  

Da noi avem caninul iesit intre 2 si 3 luni, cred ca vre-o 2 luni si 3 saptamani.

Pe gingii o mai dau cu Aloe First si parca pr cateva minute se mai potoleste (cand o doare nici ea nu poate bea din biberob, e agitata si o parte din lapte ii iese din gura).

Ufff raportam si noi nas fornait, se aud secretii ce o impiedica sa doarma, am aspirat-o de 2 ori de dimineata dar nu a iesit nimik. Pt ca si sotul tuseste de ieri I-am sus ca dupamasa vor merge impreuna la pediatru... caci na eu mi-am facut o progamare in alta parte!

Teo- ce frumos [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...