Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

Eu cred ca luatul in greutate depinde si de kg copilului.

 

Pe FB se discuta de marea intalnire intre fete. Eu nu ma incadrez in dorintele lor. Oricum nu s a stabilit nimic. Abia azi au inceput sa discute . Am inttebat daca puteti participa si voi si Anca (maeve) a fost de acord. Daca va inereseaxa e vb de mai sau iunie si sa spuneti o locatie. Deocamdata se militeaza pt poiana bv. Eu nu merg acolo nici platita. Am sugerat zona Sighisoara ca mijloc de tara sa fie convenabil si pt extremitati. N am fost bagata in seama....

 

Eu as organiza alt grup cu cele de pe forum, care vreti. Unele care aveti fb probabil mergeti cu fetele.

 

 

Deci? :F

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

ilinca are momente cand suzeteaza si asa de bine se simte dintocul cum toncane.. [batcap] [:-)))] ..sper ca nu ma va musca pana acum nu a a fcut-o..

 

multamim de capitol.. [flo2]

 

 

legat de dintoci... eu am fost "compostata" de stelutza mea... mama dar ce doare... acum s-a mai linistit.. dar am avut acum doua saptamani o perioada cand ma tragea de san... parca se calma cand facea asa.. dar eu nu mai puteam de durere.. nu mi-a facut rani,,, dar te urci pe pereti de durere.

Asa am patit-o si la fimea... la fel a fost o perioada cand ma musca, dar a fost tot pentru o scurta perioada.

Acum cand avem 4 dintisori sper sa nu mai fie nevoie sa mai ma muste,.. s-a mai calmat cu durerea de gingii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Delia eu vreau la intalneala dar nu stiu cand ar fi bine..in mai e cam rece "la munte".

Iunie incep concediile.

 

Daca se face in Poiana e ok, nu e obligatoriu sa raman peste noapte. Daca vrei pun cort in curte pt tine....pe L il iau in casa ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [flo2]

 

monicus..da asa este si senzatia mea ca se calmeaza daca suzeteaza putin si mai si prinde energic de sfarc...o mai las caci face asta doar noaptea cand suge..

 

azi nopate nu stiu ce a avut s-a culcat regulamentar..iar la ora 3 a inceput sa planga isteric..dar isteric de parca o prajea cineva..am linistit-o greu, binenteles ca a functionat sanul dar m-a toncanit asa cum zici simteam cu ciuda asa toncanea , pana la urma am lasat-o si i-am dat si nurofen , a adormit la san , apoi din ora-n ora s-a trezit plangand..i-am verificat gingiutele nu a mai aprut nici un dintisor..

 

la ce distanta au aprut dintisorii unii de altii ? noua pe 1 feb ne-a iesit primul si doar cu atat ne mandrim..

 

oana stai linistita ..e ok marian..nu existe bebelus gras alpatat la san ..si nici cei cu Lp ..ai sa vezi cand va incepe si el activitatea mai intensa cum se va subtia..

 

bubuilinca apus pe ea in 2 luni 500 gr , pediatra a zis ca este ok..ce sa ma astept la cat se misca..

 

legat de dieta asa e ..trebuie sa fiu atenta sa nu o dau in alte belele.. [soricel] ..mai am timp pana la vara sa mai remediez aspectul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...