Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 492
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia, mesajul meu de pe Dc era scris de dimineata, cu mult inainte sa apara discutiile pe facebook. Eu ti-am explicat care a fost logica care a stat la baza BV. Lucrurile au degenerat exact cum speram sa nu fie cazul. 

 

Monica, lucrurile nu sunt asa de secretoase precum par. Nu era vorba de cerut voi, toata lumea e binevenita. Dupa cum vezi sunt multe fete care nu mai scriu aici, asa ca nu tot timpul iti vine in cap ca cineva ramane pe dinafara. Cand te iei cu grijile zilnice, detaliile de genul iti scapa [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Era clar ca vor iesi mici divergente, dar parca a iesit prea urat din primele zile....nu vreau sa stiu ce ar fi iesit daca s-ar fi ajuns la detalii  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Discutiile legate de intalnire sunt primele discutii care mi-au lasat un gust amar de cand activez printre voi, chiar mi-ar fi placut sa ne vede, dar imi e clar ca acest lucru e imposibil 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Vad ca se insista pe subiect. Eu m am retras pt ca nu mi plac certurile.

Este pt prima data cand imi sustin parerea lucru cjare vad ca deranjeaza. Nu sunt prima persoana care este incoltita din acest motiv.

Atat am avut de spus. Regret fetelor ca Mihaela a adus disputa aici unde e liniste si bine.

 

Si eu am copil si probleme si m am gandit totusi la fete. Mihaela astea sunt scuze. Fi sincera macar cu tine.

 

V am pupat. Ma voi retrage o perioada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...