Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

Mami, bine ai revenit printre noi! Faine retetele de raceala, ma bate gandul sa mi le fac si eu, mai ales pe cea cu ghimbir care e intr-adevar special, f  f f bun in raceli...

Felicitari pentru achizitiile lui Iv!

 

Am pus reteta de banana bread la capitolul retete...

 

si, Bioana, am mai adaugat doua retete noi, probate [:)]  [flo2] , la retete

 

va pup!

Maine (adica azi) ma bate gandul sa fac langosi pentru mine si iubi, ca am gasit o reteta supeeer, m-au omorat cu pozele alea!! Reteta la care of course ca Nicholas nu e pe lista:):), ca e pentru cei mari, dar ii face mami si lui ceva... [:)] O sa ma hotarasc mai tarziu ce si va zic.

 

Zi bunaaa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,E VINERI!!!!!! nu aveti voi idee cum astept eu sambata si duminica sa dorm pana la 8.30...

BUBU te cred ca te-ai saturat de iarna...ma gandeam ieri la tiñe si la Nicholas,cand eram in parc...au inflorit copacii...maine ii scot jucariile de nisip.doamne ce ii mai place sa umble peste tot,sa se aseze pe iarba...rade singura.se uita la mine rade...normal,ca a inceput sa planga cand plecam acasa...noroc ca uita imediat ce vede mancarea...

BUBU o sa intru sa caut reteta,ca ii place muult orezul...(ca si lintea,nautul...de fapt ce nu ii place ei?!).ieri i-am facut orez Cu lapte,asa ca probam luni sau marti reteta.

CRIS ai cautat la retete? Stiu ca BUBU a postat acolo reteta.sau era cea Cu gris...?nu imi aduc aminte,ca eu am scris-o deja in caiet.

hai ca ajung la munca.va pup,fete dragi si va doresc un sf de saptamana fain de tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca ai stii Bioana cat de doooooor imi e de caldura, soare, verde si primavara.....!!! Mai ales ca e primul an in care se poate bucura cu adevarat de iarba, joaca, peisaje, copii, - acum ca a crescut..si nu mai e gagalice de dus in caricior si atat..

Abia astept primavara adevarata!! [:)]

Un weekend frumoooooos si joacaaaaaa multaaaaaaaaa! [flo2]

 

Ps NU postasem reteta de BB la retete, ci numai aici [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata girls

Nu am nici o idee ce mancare sa fac azi

M am pus pe facut germeni si vlastari

Am facut grau spelta si am de gand sa ini fac un desert din el azi. Rau cu miere si nuci amestecate toate. Ii dau si lui ivan daca i-ar placea.am mai facut vlastari de linte. O sa ii amestec intr-o salta pe astia. Dar sunt in pana de idei pt sot. Uffff

Linkul promis de ieri cu ivan:

http://youtu.be/-xBvmgW4BUs

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragi mamici!!sa aveti parte de o zi minunata!!!!Eu mi-am inceput-o excelente,cu un buchet mare de trandafiri...

BUBU am citit retetele.deseara le notez si fac una dintre ele.nu m-am decís inca,ca am inghitit in sec,la amandoua...insa sunt cam ocupata así si maine ca Irina a primit acasa mascota clasei....pt sf de saptamana.asa ca trebuie sa avem grija de Toti(un porc haios,de culoare roza,imbracat in albastru...)sa facem poze si sa scriem ce am facut si pe unde am fost...asa ca ne-am pus pe treaba.ieri l-am scos la cumparaturi,apoi in parc.azi noapte a dormir cu el...azi am fost intr-un centru comercial sa cumparam cadou pt verisorul ei,acum iesim afara(nu zic cate grade sunt,ca nu mai scrie Bubu nici o reteta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...