Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

BUBU buna tau prajitura cu orez si banana!!Irinaa a mancat putin ieri,eu insa nu am stat pe ganduri.a pus un biscuit intreg in tava,in timp ce intindeam biscuitele zdrobit si asa l-am lasat.dar e mai gustos fara el intreg...

ieri,dupa-masa am fost la picnic (ALMY nu am zis nimic de temperaturi,da?? )a ajuns acasa franta...nu stie sa bea din cana,dar ieri a invatat sa bea din sticla din aceea cu adaptador..

va pup.o saptamana buna!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti? 

Eu vad un sooomn...la noi s-a dat ora inainte sambata spre duminica si practic dormim mai putin, yuk! De parca dormeam prea mult! 

 

Sper ca a mai incercat careva reteta aia de mucenici, e o bunaciune de aluat, imi crestea in maini in timp ce il modelam. Si gustos gustos! Si i-am insiropat bine de tot, i-am lasat in sirpoul de miere si am apasat pe ei sa se imbibe bine, batalie a fost pe ei. Cu acelasi aluat vreau sa fac cinnamon raisin bread in weekend. Sa vedem.

 

Sunt la servici fara chef. Ieri a fost o zi super, i-am dus pe copii la sanius (da BIOANA, noi inca ne laudam cu sanius, nu ca altii cu picnic! [:)] ), apoi la sera, unde era cald si bine si frumos, si mirosea a zambile si narcise. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragele mele mamicute, sa fiti sanantoase si iubite.

 

Eu wk asta am fost tintuita la pat, ieri cel putin nu m-am ridicat deloc...mi-a fost rau, iar... Bubu mic a stat doar cu tati si cand isi aducea aminte de mine venea in pat langa mine si ma pupa toata si asa se lipea de mine.

 

Bioana ce fain de voi cu vremea asta...de abia astept sa se incalzeasca si la noi, cu toate ca voi avea si mai multa treaba atunci ca se mai adauga in atributiile mele si gradina

 

Bubu ce comici trebuie sa fi fost copilasii. Al meu e karatist rau de tot, articuleaza pe toti daca ceva nu-i convine.

 

Chiar fetelor, ai vostrii sunt la fel? Bubu meu e mare bataus si nu stiu de unde a invatat treaba asta. Nu vrea sa dea jucariile si bate/ impinge/ musca/ da cu piciorul la toti care i se impotrivesc. Fusesem sapt trecuta in vizita la niste prieteni cu o fetita mai mare cu 3 luni fata de el....pai a atriculat-o de nu s-a vazut inainte sa apucam sa reactionam noi. Oare cum sa-i scot " obiceiurile" astea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...