Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bioanaaaaaa, suuuuuper super suuuuper, ce albinutza gospodina ai tu acolo, wow, chiar ajutor de nadejde,-e o scumpa!! si e atat de fericita, se vede cat de mult ii place ce face!! [flo2]  [flo2]  sunt fantastice pozele, nu ma mai satur uitandu-ma la ele! Si vad ca este f responsabila in ce priveste mascota:):)

Super,o minune de fetita!! [flo2]  [flo2]

 

Si merci frumos de idei de retete. ma tenteaza si pe mine primele doua cu spanac, chiar si chiftelutele, mai ales ca Nicholas nemancaciosul nu zice nu la ceva care are sos béchamel, asa ca maine ii fac si eu reteta aceea.. E mare lucru sa ai un copil care mananca, asta inseamana multe griji in minus pentru mamica:)... Eu nu pot spune ca N e mofturos, pur si simplu nu mananca, ba cum zic unele fete, ii mai vine si sa vomite daca ii arati mancarea si el nu are de gand sa se atinga de nimic..E motivul pentru care inca niu vreau sa renunt la laptele praf, fiindca macar de acolo poate sa isi ia ce nu primeste din alimentatia normala...

 

Mena, pai eu zic sa te bucuri ca vrea sa stea de manuta, sa vezi tu cum are sa fie cand iti iese sufletul fugind dupa el... si daca a venit pe jos pana acasa, eu zic ca a mers singurel nu?doar e mic, de ce vrei sa mearga singur neparat?:) [:)]  are tiiiiiimp [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...iar zicala "iarna in Canada dureaza 6 luni" e mult prea de adevarata..." si eu refuz in fiecare am sa o cred...

So:

se anunta furtuna de zapada pentru maine [batcap]  si am  vazut previziunile pe 14 zile.. Pai si pe 25 martie ninge, cred ca facem Pastele pe derdelus... [alcool]

Hai cu butoiul cu soare, Bioana draga, chiar si virtual e binevenit... [flo2]

Almy, la voi cum e?

Norocila, am vazut ceva 11 plus pe la Vancouver..Daca nu ar fi atat de enorm de departe (cat drumul de aici in Ro), ne-ar bate gandul sa ajungem in zone mai calde in Ca.Insa e tooo far...Voi ce mai faceti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,e doaar miercuri si imi e un somn...

BUBU draga multumesc frumos.asa e atat de fericita cand e la cratita!!daca ar fi dupa ea am sta mult si bine numai in bucatarie...nu pot sa cred ca nu se mai termina iarna la voi...auzi,furtuna de nisip...noi ne jucam in nisip si in iarba si voi cu sania...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀

Irinei ii placea mult,mult sa faca baie.de cateva zile insa cand vede ca ii umplu vana fuge...o bag in apa si toate bune si frumoase daca sta in picioare...are neevoie de vreo 10 minute pana se aseaza si doamne fereste sa o spal pe cap..astept sa depasim si faza asta..

ALMY gospodina ta ce mai face?

IRILAC cum te simti??

ONUTZZZZ ne e dor de Lu....

PYA Victor tot asa e cu mancarea?

ANGELIQUE nazdravanul tau ce mai face?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...