Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

Bioana,sunt niste cani de plastic speciale de turnat apa la clatit capsorul la astia mici.., au un material ca o guma pe o latura, care se pliaza pe forma capului si nu le vine deloc apa in ochi.. Sunt f faine.Ai incercat si tu samponul ei?poate o ustura ochii, chiar daca scrie tears free... Incearca, eu i-am schimbat samponul dupa ce l-am incercat pe cel anterior..

Plus ca poate ar ajuta sa ii cumperi ceva ce poate fi lipit pe fundul cazii, ceva vessel, care sa o atraga sa stea..Nicholas nu mai are loc in scaunelul ala de baie cu ventuze de care am fost efectiv indragostita, caci se juca super in el!

Acum vrem sa ii luam un delfin care face baloane, sa vezi ce o sa ne amuzam, ca el e innebunit dupa baloane, dupa balaceala nu mai spun!! eu visez la vara si la mers la balacit, eh, iar afara e ... noapte:):)e 1.48 am, gata, fug!

pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

BUBU noapte buna!o sa ii incerc samponul,ai dreptate.si sa ma interesez de cana de clatit pe cap...mersi de pont.pe cada avem multe desene lipite-pesti,caracatita...mi le arata pe toate cand intra,dar nu se mai aseaza.si intr-o parte a cadei i-am pus,o broasca care e pe post de moara de apa...e faina..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dulceata ai tu acolo, Bioana! Mandra mamica ce esti tu! Si ce ajutor de nadejde! Si cum pune ea si jucaria la olita,  [:)]  [:)]  [:)] !

Vrei sa stii cand se incalzeste si la noi? Ei bine, nu stim! Ieri erau 9 grade si se topea totul, azi daca ma uit pe geam imi vine in cap numai melodia aia "Baby, it cold outside.../Baby it's bad out there..." Nu se vede la 2 m de cladire, asa viscol e. Stau peste program cred, pana se opreste si se mai curata strazile. E groaznic!

 

Bubu, fa te rog o poza cu cana aia de care zici, ca si noi ne luptam cu frica la spalatul pe cap, si la Reb si la Stef de altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi girls!

 Bioana ce poze frumoase!!!

 

uff greu e cand nu mananca minunea.. mai am un pic si intru in depresie:(..doatr gusta, iaurtul preferaatul lui nici nu vrea sa il mai vada, branica la fel.. aacum ar manca numai prostii: covrigi, snitele, etc... azi mancam un snitel cu rosii si efectiv s-a bagat tot in farfuria mea dupa ce cu o juma de minut inainte am inceract sa ii dau cina lui sanatoasa pe care a refuzat-o ff vehement!

 asa ca a mancat omul o rosie intreaga (sper sa nu se irite la fund ca data trecuta si o bucatica mica de snitel...stiu, bad me, dar efectiv nu am mai zis nik dupa o zi intreaga in care a refuzat totul:(:(:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...