Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

in sfarsit e sambata!!!!! Asa ca relaxare máxima,plimbare si multa,multa joaca...

BUBU e jale mare daca si meteorologul(o ea,in cazul de fata) s-a saturat de vreme...

de cate ori Irina intra in cutia cu jucarii,il pomenesc pe Nicholas al tau....imi aduc aminte cum statea el de frumos in cojul de rufe... Intru sa pescuiesc si reteta de crochete...m-ai facut curioasa.aici sunt la ele acasa crochetele,da toate au la baza besamel,apoi diverse adausuri:por fi de jambon,de ceapa si salam,de carnat,de ou si branza,pui,peste....se modeleaza intre 2 linguri si se trec prin pesmet-ou-pesmet inainte de a fi prajite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De 3 ori weekend frumos! Dupa cum ureaza si BUBU.

Era bine, Bioana, daca nu ma chinuia o nemernica de durere de gat, ultimele 3 nopti au fost un chin. Am luat eu ce au avut copiii. Sug pastilute de gat. Si culmea, peste zi nu doare asa tare, dar cum vine seara e naspa tare. Abia adorm de durere, apoi ma trezesc tot de durere.

Program de voie azi si maine. Recuperare!

Nu stiu ce sa gatesc bun, cred ca fac un amestec chinezesc cu ce mai e prin frigider. Cu orez alaturi si atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate Almy!

 

Am terminat curatenia,m a ajutat si Stef :)).Mereu ma ajuta la sters praful,la bagat si scos rufe de la spalat,sa asez jucariile la locul lor.Noi stam mai mult pe afara,Stef e tot rusinos cu copii insa daca pana acum nu le spunea cum il cheama sau spunea cand deja plecau acum zice imediat "tan".Alaltaieri la vazut pe socra miu afara taia vita si s a dus inspre geam si striga "taie,taie".Mai devreme tocmai ce a zis "apte" cand pregateam.lapticul.Nu prea am timp de nimic cand sunt acasa si doarme Stef nu stiu unde sa alerg mai repede.Va las,l am.adormit pe Stef si metg sa fac o baie binemeritata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

ALMY am racit si eu si sotul cumplit...luam de la Irina toti virusii...ma supara gatul tare mai ales peste noapte.urmeaza sa fac gargara..m-am doftoricit.ma doare tot corpul...azi am avut destul de multa treaba.maine ma odihnesc mai mult.sanatate!!

ANGELIQUE si tu trebuie sa fii obosita...Stefanut o sa fie de mare ajutor la casa.ce vorbaret e!! Súper.Irina zice putine cuvinte,pe limba ei,insa la greu...la noi sunt 2 limbi,asa ca nu imi fac griji.

BUBU ai ramas datoare cu reteta pentru crochete....ati putut iesi din casa??

noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate mamici!!sa va recuperati rapid,dragelor,ca puii au nevoie de voi,noi la fel!! [flo2]  [flo2] [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  

 

Bioana, gata, m-am executat cu reteta!

Refuz sa vb despre vremea de aici [batcap] ,insa primim cu drag si bucurie caldura trimisa catre noi! [flo2]

 

pupam puiutii vorbareti si pe cei nevorbareti [:)]  [flo2]  [flo2] [flo2]  

Duminica frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...