Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

minunile noastre nov-dec.2012...dupa 1 an!


Recommended Posts

Da,asa stiu si eu, ca mama scria pe ele data,  ca sa stie cumnata mea ce si cum si de cand [:)] sa ii dea.

Oricum,Almy,da, trebuie o pauza la oua,deocamdata.Ce ciudat, vezi, e clar, s-au obisnuit cu chestiile astea la gramada, nu cu delicatese de ferma [:)] .. Si eu ii iau bio,insa la budinci pun oua normale. Nu suporta oul fiert, in schimb ii place omleta.

 

Almy,va tin pumii, ai nimerit un avocat nasol, of, ce ti-e si cu ``detectivii astia...Problema e ca si dupa aceea pot sa se ia de voi, asa ca ar fi bine ca problema sa fie rezolvata..

Sper sa fie totul ok!

 

La pijamale...nici nu se pune problema de ceva cu picior, de la un an am renuntat complet la body-uri cu talpa, nu le-a  iubit  niciodata, din pacate..Nu suporta nimic in picioare cand face nani.. [:)]

 

Angelique,eu am inceput sa mai pun in laptele praf cate 30-50 ml lapte de consum, poate se obisnuieste cu gustul la un moment dat.

Mare grija cu aruncatul in toaleta, sa nu va ajunga un tel pe acolo [:)] .Asta mic nu arunca nimic, se duce si se uita pe acolo, dar nu arunca, din fericire.

Continuam sa il aplaudam pe Stefanut pentru achizitionarea de cuvinte noi. [flo2]  [flo2]

Bubitele de pe burtica sunt continuu acolo sau doar din cand in cand?sunt mai pronuntare la spalat sau nu?

 

Bioana [flo2]  [flo2] [flo2]  

 

Almy, arunca un colt de paine incoace, l-as rontai de numa!

 

PS eu m-am defrisat ieri [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 456
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi tricicleta e inca de décor, s-a saturat de plimbatul prin casa, cred si eu...Sper sa nu I ignore de tot, ca e din aia care se tot  schimba, pana la 3 ani..

 

Angelique, am citit pe un forum ca trebuie urmarit, in cazul puilor cu dermatita atopica, daca bubitele ìnfloresc`la apa calda, care cica le ajuta.. Daca da, la baie numai apa calaie.sa stii ca noi ne-am reparat f f bine cu Aveeno Eczema care, sper ca asa se numea..Ai putea incerca, rau nu are ce sa faca.Aveti un dr bun, esti sigura?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu erau abia ouate, ca eu le-am primit luni si le-am facut in weekend. Eu din magazin cumpar cu Omega 3, de la gaini hranite natural, free run, au un galbenus galben inchis, ft bune; dar am zis ca daca tot am acces la sursa de tara, ce-ar fi...

 

Asa-i cu avocatul, BUBU, ce sa-i faci? Poate scapam repede si cu bine! Si ai dreptate, pot sa te caute si dupa...Ca am patit-o cand am vandut apartamentul, acum 5 ani.

 

Si la noi ploua tare azi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...